Katarzyna Dowbor o programie „Nasz nowy dom’’: „To marzenie każdego dziennikarza’’! EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Wojtek Klauze, Piotr Wojtasik


Katarzyna Dowbor od lat walczy od siebie. Kiedy odeszła z Telewizji Polskiej, wszyscy myśleli, że to już jej koniec. Jednak ona się nie poddała. Wręcz przeciwnie. Zawalczyła o swoje marzenia. Teraz nazywana jest królową Polsatu, a program „Nasz nowy dom’’ bije kolejne rekordy popularności. To on pozwolił powrócić Katarzynie Dowbor na szczyt. Dzięki jego realizacji wiele rodzin spełniło swoje marzenie — o pięknym domu, w którym będą czuli się bezpiecznie. „Pod koniec życia udało mi się robić program, który jest marzeniem każdego dziennikarza’’, wyznała prezenterka.

Jak wyglądało jej rozstanie z TVP? Co daje jej program „Nasz nowy dom’’? Zobacz nasze VIDEO!

 

Rozmowa Krystyny Pytlakowskiej z Katarzyną Dowbor do przeczytania w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!, który jest dostępny w sprzedaży od czwartku, 25 stycznia, w całej Polsce. Co jeszcze w nowej VIVIE!? 

 

VIVA! 2/2018

KATARZYNA DOWBOR o wielkim sukcesie, jakim okazał się program „Nasz nowy dom’’ oraz o tym, jaka jest, kiedy wyłączają się kamery. Miał wszystko. Piękne atelier, bogate klientki i karierę, której zazdrościli mu wszyscy. Tylko w VIVIE! MACIEJ ZIEŃ rozlicza się z przeszłością. IVANKĘ TRUMP i DONALDA TRUMPA łączy szczególna więź. Czy córeczka tatusia zostanie pierwszą kobietą prezydentem USA? On — znany raper. Ona — aktorka, córka Małgorzaty Braunek. ORINA KRAJEWSKA i PIOTR „VIENIO’’ WIĘCŁAWSKI zdradzają, jak wygląda życie dwojga artystów oraz co tak naprawdę stanowi fundament ich związku.

 

Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018, okładka
Fot. Iza Grzybowska

 

Zobacz też: „Trudno mi się po tym pozbierać...’’. Katarzyna Dowbor o śmierci nastoletniej uczestniczki programu „Nasz nowy dom’’!

Oglądasz program „Nasz nowy dom’’?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE