MAGAZYN VIVA!

Karolina Szostak zdradza tajemnice idealnego wyglądu!

Dieta czy katorżnicze ćwiczenia?

Damian Duda 27 maja 2018 16:00

Karolina Szostak jest autorytetem dla tysięcy kobiet, które marzą o idealnej sylwetce. Prezenterka przeszła spektakularną metamorfozę, zachwyciła wszystkich, a do tego napisała książkę. Prezenterka Polsatu wspólnie z ekipą magazynu VIVA! wybrała się... na Rados. To właśnie na jednej z najpiękniejszych greckich wysp dziennikarka wzięła udział w eksluzywnej sesji. Dziś, kiedy widzimy zdjęcia z najnowszego wydania dwutygodnika, wszyscy z podziwem patrzymy na drogę, którą przeszła gwiazda. Jednak... jaka jest tajemnica jej idealnego wyglądu? To Karolina Szostak zdradziła tylko w rozmowie z Viva.pl.

Wywiad Beaty Nowickiej z Karoliną Szostak do przeczytania w najnowszym numerze magazynu VIVA!. Co jeszcze w tym wydaniu dwutygodnika?

Karolina Szostak, Viva! maj 2018, OKŁADKA
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

VIVA! 10/2018

Karolina Szostak w bardzo szczerym wywiadzie: „Wpakowałam się już w dwa związki z facetami z odzysku i to była porażka...”. Najbardziej znana z „żon Hollywood” – Kinga Korta, o karierze, miłości i późnym macierzyństwie. W cyklu Śladami Gwiazd malarka Joanna Sarapata oprowadza Katarzynę Przybyszewską po Barcelonie – mieście, które jej dużo zabrało, ale też oferowało. W numerze także: wywiady z Bogumiłą Wander i Krzysztofem Baranowskim, Piotrem Polkiem oraz historia królewskich porodów na brytyjskim dworze.

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!