MAGAZYN VIVA!

Karolina Szostak zdradza tajemnice idealnego wyglądu!

Dieta czy katorżnicze ćwiczenia?

Damian Duda 27 maja 2018 16:00

Karolina Szostak jest autorytetem dla tysięcy kobiet, które marzą o idealnej sylwetce. Prezenterka przeszła spektakularną metamorfozę, zachwyciła wszystkich, a do tego napisała książkę. Prezenterka Polsatu wspólnie z ekipą magazynu VIVA! wybrała się... na Rados. To właśnie na jednej z najpiękniejszych greckich wysp dziennikarka wzięła udział w eksluzywnej sesji. Dziś, kiedy widzimy zdjęcia z najnowszego wydania dwutygodnika, wszyscy z podziwem patrzymy na drogę, którą przeszła gwiazda. Jednak... jaka jest tajemnica jej idealnego wyglądu? To Karolina Szostak zdradziła tylko w rozmowie z Viva.pl.

Wywiad Beaty Nowickiej z Karoliną Szostak do przeczytania w najnowszym numerze magazynu VIVA!. Co jeszcze w tym wydaniu dwutygodnika?

Karolina Szostak, Viva! maj 2018, OKŁADKA
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

VIVA! 10/2018

Karolina Szostak w bardzo szczerym wywiadzie: „Wpakowałam się już w dwa związki z facetami z odzysku i to była porażka...”. Najbardziej znana z „żon Hollywood” – Kinga Korta, o karierze, miłości i późnym macierzyństwie. W cyklu Śladami Gwiazd malarka Joanna Sarapata oprowadza Katarzynę Przybyszewską po Barcelonie – mieście, które jej dużo zabrało, ale też oferowało. W numerze także: wywiady z Bogumiłą Wander i Krzysztofem Baranowskim, Piotrem Polkiem oraz historia królewskich porodów na brytyjskim dworze.

Wideo

Jak poprawić relację w związku. 5 zasad, których powinnaś przestrzegać!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W nowej VIVIE! seksowna Ewa Chodakowska o miłości, karierze i… planowaniu dziecka!