Viva.pl

TYLKO U NAS!

Doda jest zakochana?! Piosenkarka w ogniu pytań Piotra Najsztuba!

„Ciężej dziewczynie iść przez świat całkiem samej”

Myślisz o sobie: inwalidka? Jesteś singielką czy bynajmniej? Co sądzisz o akcji #metoo? Dużo przeklinasz na co dzień? I czemu właściwie zagrałaś w filmie? Piotr Najsztub jest bardzo dociekliwy. A Doda udowadnia, że ma do siebie dystans! W nowym numerze VIVY! odpowiedziała na wszystkie pytania dziennikarza! Co zdradziła?

Doda o miłości i byciu singielką

Wkrótce, bo już 15 marca na ekranach kin pojawi się film „Pitbull. Ostatni pies” -  jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji sensacyjnych tego roku. Obok Marcina Dorocińskiego, Krzysztofa Stroińskiego pojawi się także Dorota Rabczewska. A co z jej życiem osobistym? Czy brakuje jej miłości? W jednym  z wywiadów VIVY! mówiła, że nie planuje niczego i życie singielki jej w pełni odpowiada.

Teraz jesteś singielką, czy bynajmniej?

Tak jestem.

I jak ci z tym?

Kiedy o tym ostatnio rozmawialiśmy?

Prawie dwa lata temu.

Więc to już prawie dwa lata… Muszę powiedzieć, że jest mi z tym coraz ciężej. Zarzekałam się wtedy, że nią pozostanę „do końca moich dni”, a teraz… Jest mi trochę smutniej. Ciężej dziewczynie iść przez świat całkiem samej. Szczególnie jak ma więcej trosk niż inne.

Ty nie „idziesz”, raczej „biegniesz” przez życie…

Nie jestem pracoholiczką, wręcz przeciwnie umiem tak sobie zagospodarować czas, że mieć dokładnie tyle samo na odpoczynek, co na pracę. Oczywiście fajnie jest po raz setny iść z przyjaciółmi do kina, ale fajnie by też było pójść z „nim”…

A czego ci najbardziej brakuje w związku z brakiem mężczyzny?

Opracia.

Potrzebujesz oparcia?!

Kiedy nasila się na mnie atak, to przydałoby mi się męskie ramię. Zwłaszcza jak atakuje inny mężczyzna. Bo rodziców nie chcę eksploatować w tej sferze mojego życia. Są starsi i sama wolałabym być dla nich oparciem. A jak facet cię kocha, to chce cie odciążyć.

I zazdrościsz swoim koleżankom, które mają partnerów?

Nie, to nie o to chodzi! Przecież ja z nimi wiszę na telefonie i robię za psychologa od kłótni w związkach.

Jesteś terapeutką grupy?

Tak. Jestem doświadczona, przeszłam bardzo dużo skrajnych sytuacji, wstrząsających. A przy okazji mam duże poczucie humoru, umiem też śmiać się z siebie. Po 30-stce nie histeryzuję też za bardzo, więc jestem dobrą osobą żeby obiektywnie i z boku doradzić.

Cały wywiad z Dodą dostępny w nowej VIVIE!. Magazyn w kioskach już od 8 marca 2018 roku!  

Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Co jeszcze w nowej VIVIE! 5/2018?

Rodzina Kamila Stocha o jego dzieciństwie, wspólnym czytaniu bajek, słuchaniu muzyki i  tum, jak wychować Mistrza. Popek, czyli Paweł Mikołajuw opowiedział, czy boi się swojej ciemnej strony. Stara się nie pić, nie kląć, wystąpi w Tańcu z Gwiazdami. Ale co tak naprawdę swoi za jego przemianą? Joanna Dark mówi o swojej nowej płycie. A także: Jackie Kennedy i Lee Radziwiłł. Jak naprawdę wyglądała rodzinna miłość sławnych sióstr.

Wideo

Jaki jest sekret stylu Brigitte Macron?

Polecamy

Top