NOWY NUMER

TYLKO U NAS! Barbara Kurdej-Szatan zdradza szczegóły serialu „W rytmie serca’’ EKSKLUZYWNE VIDEO

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Gwiazda zaangażowana jest obecnie w wiele projektów, w tym w serial Polsatu „W rytmie serca’’, w którym gra u boku Mateusza Damięckiego. W rozmowie z nami zdradziła nieznane dotąd szczegóły produkcji oraz jak wygląda praca na planie.

Barbara Kurdej-Szatan jest właśnie gwiazdą okładki magazynu VIVA!, któremu udzieliła niezwykle szczerego wywiadu. Na łamach pisma aktorka zdradziła swoją receptę na udany związek oraz opowiedziała o walce z chorobą.

Zobaczcie nasze VIDEO, w którym aktorka opowiada o pracy na planie serialu!

Rozmowa Beaty Nowickiej z Barbarą Kurdej-Szatan i jej mężem do przeczytania w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!, który będzie dostępny w sprzedaży już od czwartku, 11 stycznia, w całej Polsce. Co jeszcze w nowej VIVIE!? 

 

VIVA! 1/2018

Ona — spontaniczna. On — skrupulatny. BARBARA KURDEJ-SZATAN i RAFAŁ SZATAN opowiedzieli nam o nowym domu i zdradzili, że... postanowili powiększyć rodzinę! Jeden z najzdolniejszych polskich aktorów, ERYK LUBOS, twierdzi, że wciąż ma w sobie wiele z tamtego 19-latka, który chciał dostać się do krakowskiej szkoły teatralnej. Bezskutecznie. Zdał do Wrocławia. Złamane życie CARRIE FISHER. Była uzależniona od narkotyków, alkoholu i... własnej matki, DEBBIE REYNOLDS. Prezenterka, specjalistka od zdrowego jedzenia, AGNIESZKA CEGIELSKA, opowiedziała o miłości do lasu.

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, okładka
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
 
BELKA, film z numerem 1/2018
Fot. Materiały promocyjne
 

Po kilku latach rozczarowań i ze złamanym sercem, 35-letnia Elizabeth Gilbert (Julia Roberts) podejmuje ryzyko i wyrusza samotnie w roczną podróż, podczas której pragnie odkryć samą siebie. Elizabeth planuje odwiedzić trzy miejsca oraz skupić się na poszukiwaniu przyjemności, poświęcenia i równowagi. We Włoszech odkrywa sztukę przyjemności poprzez jedzenie i przyjaźń. W Indiach, udaje się do aszramu swojego guru, gdzie studiuje sztukę duchowego poświęcenia i dzięki nieoczekiwanej pomocy nieznajomych, odnajduje w sobie spokój. Na Bali, jako ulubienica szamana, uczy się sztuki równowagi między ziemską radością a boską transcendencją... i niespodziewanie odnajduje prawdziwą miłość.

Barbara Kurdej-Szatan
Fot. East News

Zobacz też: W takim wydaniu jej jeszcze nie widzieliście! TYLKO U NAS! Odważna sesja Barbary Kurdej-Szatan z mężem dla magazynu VIVA!

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.