VIDEO VIVY!

Niepretensjonalny i prawdziwy. Anja Rubik napisała podręcznik do edukacji seksualnej!

Będzie hit?

Monika Katarzyna Krupska 13 września 2018 20:00

O tej książce z pewnością będziemy jeszcze nie raz pisać! Już za kilka dni na półki sklepowe trafi najnowszy podręcznik dotyczący edukacji seksualnej od Anji Rubik. 35-latka w ubiegłym roku rozpoczęła seksualną rewolucję w kraju! Modelka chce zapewnić młodzieży odpowiednią wiedzę na temat seksu. Bo w szkołach nastolatkowie nie usłyszą o zagrożeniach związanych ze współżyciem, antykoncepcji, czy przykrych konsekwencjach. 

Anja Rubik o Sexedpl

„Pierwsza edycja Sexedpl wyszła pod koniec 2017 roku. Wiedziałam, że jest potrzebna, ale jak bardzo potrzebna to się okazało parę miesięcy później”, mówi Vivie! Anja Rubik. Modelka wydała 60-sekundowe filmiki z udziałem znanych i lubianych postaci świata sztuki, muzyki, filmu oraz mody. Widea okazały się strzałem w dziesiątkę!

„Kiedy zaczęłam podliczać, ile osób obejrzało tę kampanię, to naliczałam ponad 10 milionów ludzi!”, dodaje. Świetny wynik skłonił modelkę do stworzenia kolejnej edycji, a także do napisania książki. A ta lada moment pojawi się już w księgarniach! Co dokładnie w niej znajdziemy? „W tej książce mówimy o odnajdowaniu swojej tożsamości seksualnej, o dojrzewaniu, co się zmienia i w ciele i w umyśle. O takim odnajdowaniu siebie”, stwierdza modelka. I dodaje, że książka jest niepretensjonalna i prawdziwa.

Czego nauczyła się Anja podczas pisania książki? Zobaczcie nasze wideo!  

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!