Skandalista, wybitny aktor, łamacz kobiecych serc. Brad Pitt kończy 54 lata! EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Dawid Ziemba, Roman Praszyński

O jego rozstaniu z Angeliną Jolie mówił cały świat. W niedawnym wywiadzie ujawnił, że za decyzją o zakończeniu związku z aktorką stały m.in. jego problemy z alkoholem. Jakiś czas temu mówiło się natomiast, że Brad Pitt planuje zakończyć karierę. Jaka jest prawda o życiu gwiazdora, który w ostatnich miesiącach jest na językach wszystkich?

 

Zobacz także: „To dom jak z horroru”. Angelina Jolie nie radzi sobie z wychowywaniem szóstki dzieci?!

 

Brad Pitt - ile ma lat?

 

Brad Pitt kończy dzisiaj 54 lata. Mąż Angeliny Jolie ma na swoim koncie wiele znakomitych ról, m.in. w „Podziemnym kręgu”, „Wichrach namiętności” i „Siedem”. W jednym z ostatnich wywiadów przyznał jednak, że za sławę zapłacił wysoką cenę i przez lata miał ogromne problemy z alkoholem.

 

Czytaj też: Brad Pitt walczy o prawo wyłącznej opieki nad dziećmi. Czy Angelina Jolie podda się bez walki?

 

Dla jednych jest skandalistą, który dopuścił się gorszącej zdrady: zostawił Jennifer Aniston dla Angeliny Jolie. Inni widzą w nim wybitnego aktora, którego kreacje przez lata zachwycały miliony. Jeszcze dla innych to po prostu uzdolniony artysta, który mimo dużych problemów, stara się żyć normalnie: z alkoholem zerwał przede wszystkim dla swoich dzieci.

 

W naszym filmie przypominamy najważniejsze wydarzenia z życia Brada Pitta.

 

Czytaj także: Shiloh Jolie-Pitt, 11-letnia córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, rozpoczęła terapię hormonalną, a nawet wybrała dla siebie męskie imię! Jakie?

Cenisz Brada Pitta jako aktora?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE