ZE ŚWIATA URODY

Britney Spears stworzyła nowe perfumy! 

Czym zaskoczyła fanów?

Aleksandra Charzewska 20 lipca 2018 15:30
prerogative britney
Fot. materiały prasowe

Księżniczka Popu nie daje o sobie zapomnieć i powraca z kolejnym zapachem, który na myśl przywołuje  lata, w których jej gwiazda błyszczała najjaśniej. Najnowsze perfumy Britney Spears Prerogative są 24 w jej wielkiej zapachowej kolekcji. Ich nazwa nawiązuje do tytułu piosenki, którą Spears nagrała prawie 10 lat temu. Co takiego ma w sobie jej najnowszy zapach, że określa go jako „szczególny”? 

Co wyróżnia zapach Prerogative? 

Piosenkarka stworzyła zapach dla wszystkich swoich fanów, niezależnie od płci. Jest to odważny krok z jej strony, gdyż jeszcze niewiele firm decyduje się na takie rozwiązania. „Prerogative to zapach dla wszystkich moich fanów, kobiet i mężczyzn. Chciałam stworzyć perfumy, które mówią „bądź kimkolwiek chcesz – zero łatek, zero krytyki” powiedziała. 

Pierwsze perfumy Britney – Curious (Do you dare?) pojawiły się na rynku w 2004 roku i z miejsca zarobiły 12 milionów dolarów. Czy jej najnowszy zapach może liczyć na taki sam sukces? Zapach perfum Prerogative Britney określa jako orientalno – waniliowy. Jego główne nuty to różowy pieprz, jagody goi, morela, kawa i drzewo sandałowe. Ich flakonik jest bardzo podobny do innych perfum wcześniej wypuszczonych przez Britney na rynek. 

Perfumy Prerogative są dostępne na oficjalnej stronie internetowej. Kosztują od 10 dolarów za mgiełkę, do 52 dolarów za największą buteleczkę perfum.  

nowe perfumy britney
Fot. materiały prasowe
nowe perfumy britney
Fot. materiały prasowe

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!