ZE ŚWIATA URODY

Podczas pokazu Marca Jacobsa w Nowym Jorku modelki szokowały fryzurami!

Ich przygotowanie zajęło fryzjerom 10 dni!

Marta Cieplak 18 września 2018 20:29
pokaz Marc Jacobs, farbowane włosy
Fot. Getty Images

Przygotowania do pokazu Marca Jacobsa podczas tygodnia mody w Nowym Jorku były naprawdę ekstrawaganckie! 10 dni zajęło trzem fryzjerom przeprowadzenie całkowitej metamorfozy na prawie czterdziestu modelkach. W proces farbowania i dobierania pasujących do urody modelek, a także do projektów, które miały prezentować kolorów zaangażował się sam projektant.

10 dni przygotowań

Proces metamorfoz został podzielony na kilka etapów. 10 dni przed pokazem fryzjerzy Josh Wood, Katie Grand i Guido Palau, a także sam projektant spotkali się, aby indywidualnie dobrać kolor dla każdej modelki. 3 dni przed pokazem cały fryzjerski skład przyleciał do Nowego Jorku i zabrał się do pracy. Studio, w którym na co dzień Marc zajmuje się wycinaniem form i drapowaniem tkanin zamieniło się w profesjonalny salon fryzjerski. W dniu pokazu fryzjerskie trio zajmowało się już jedynie ostatnimi poprawkami i upinaniem włosów. Rezultat był spektakularny!

Wizja projektanta okazała się jednak bardziej skomplikowana, niż zakładał. 10 dni i trzyosobowa ekipa przygotowująca 40 modelek na kilkanaście minut pokazu brzmi bardzo ekstrawagancko.  

włosy Marc Jacobs
Fot. instagram.com/marcjacobs
włosy Marc Jacobs
Fot. instagram.com/marcjacobs

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!