Zobacz jak malują najlepsi makijażyści świata

Marta Cieplak 12 marca 2018 18:00

Jesteś ciekawa jak wygląda backstage na pokazach mody lub sesjach zdjęciowych dla najlepszych magazynów modowych na świecie? Chcesz zobaczyć jak najsłynniejsi makijażyści interpretują wiosenne i jesienne trendy na 2018 rok? Obserwuj ich konta na Instagramie! To kopalnia wiedzy i inspiracji z której warto korzystać! Codziennie dostarczają ciekawych trików i pokazują jakie cuda można stworzyć dzięki kilku klasycznym kosmetykom.

1/7
Pat McGrath
Copyright @Instagram@patmcgrathreal
1/7

Pat McGrath. Liczna followersów: 1,8 mln! Absolutna ikona i niedościgniony wzór. Pełna szalonych pomysłów, które wciela w życie bez wahania.

2/7
Peter Philips
Copyright @Instagram@
2/7

Peter Philips. Liczba followersów: 261 tyś. Dyrektor artystyczny Dior. Twórca wielu looków z pokazów mody, w tym kolorowych rzęs u Driesa Van Notena.

3/7
Vladamua
Copyright @Instagram@vladamua
3/7

Vlada Haggerty. Liczba followersów: 806 tyś. Mieszkająca na stałe w LA makijazystka słynie z niezwykłych makijażu powieki ust, w tym najdroższego makijażu w historii!

4/7
Violette
Copyright @Instagram@violette_fr
4/7

Violette. Liczba followersów: 189 tyś. Beauty director w Estee Lauder. Zaskakuje świeżością i odwagą. Na Instagramie i YouTubie chętnie pokazuje filmy instruktażowe!

5/7
Charlotte Tilbury
Copyright @Instagran@charlottetilburymakeup
5/7

Charlotte Tilbury. Liczba followersów: 1,7 mln. Aboslutna mistrzyni. Pracuje z najlepszymi i najsłynniejszymi – Cindy Crawford, Salmą Hayek, Naomi Campbell, Penelope Cruz. Ma też własną, świetnie prosperującą markę kosmetyków do makijażu.

6/7
Lisa Eldridge
Copyright @Instagram@lisaeldridgemakeup
6/7

Lisa Eldridge. Liczba followersów: 869 tyś. Dyrektor kreatywna Lancôme, autorka książki Face Paint - historia makijażu. Jedna z ulubionych makijażystek sław.

7/7
Marianna Yurkievich
Copyright @Instagram@mariannayurkievich
7/7

Marianna Yurkievich. Liczba followersów: 8,9 tyś. Jedna z najwybitniejszych polskich makijażystek, która pracuje w teamie Pat McGrath. Tworzy spektakularne makijaże, między innymi dla Viva Moda!

Wideo

Jak poprawić relację w związku. 5 zasad, których powinnaś przestrzegać!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W nowej VIVIE! seksowna Ewa Chodakowska o miłości, karierze i… planowaniu dziecka!