Metamorfozy gwiazd

Katie Holmes zaskoczyła fanów pozując do zdjęć z siwymi włosami!

Zobaczcie, jak aktorka wyglądała na początku kariery

Marta Cieplak 9 marca 2018 09:00

Katie Holmes zaskoczyła swoich fanów pozując do zdjęć podczas gali rozdania nagród Grammy w siwych włosach! I nic nie wskazuje na to, żeby aktorka planowała je farbować. To zresztą nie jedyna gwiazda, która nie wstydzi się srebrnych pasemek. Może to nowa moda wśród 30-letnich gwiazd w Hollywood?

Siwe włosy gwiazd na czerwonym dywanie

Katie zaprezentowała się w nowym uczesaniu w stylu lat 20, ale większość osób i tak mówiła tylko o jej siwych włosach! A przecież nie ona jedna pokazała siwiznę na czerwonym dywanie. Wcześniej zrobiły to Jessica Biel oraz Chrissy Teigen. Modelka w rozmowie z portalem Bustle przyznała nawet, że powitała siwe włosy z radością. „Moje marzenie o Cruelli del Mon się spełniło” powiedziała. I dodała, że nigdy nie widziała nic złego w siwych włosach, a wręcz, że u jej męża siwizna jej się podoba. I że ona wcale nie ma zamiaru włosów farbować!

Katie Holmes - przemiana gwiazdy

Katie Holmes znamy z jej wczesnych ról, szczególnie z tej w serialu Jezioro marzeń. Potem było o niej głośno przede wszystkim z powodu małżeństwa z Tomem Cruisem. Dzięki temu związkowi aktorka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i poważanych osób w Hollywood. Po rozstaniu z gwiazdorem w 2012 roku Katie Holmes z dnia na dzień została samotną matką, która musiała radzić sobie sama z wychowaniem córeczki Suri. Przeprowadziła się z Los Angeles do Nowego Jorku, gdzie gra w sztukach na Broodwayu. Można nawet spotkać ją w metrze, choć pieniędzy jej na pewno nie brakuje, bo rozwód z Cruisem zapewnił jej bardzo bezpieczną przyszłość. Sprawia raczej wrażenie, że nie chce być gwiazdą funkcjonującą z dala od rzeczywistości, a pragnie być zwykłą mieszkanką Nowego Jorku.

A jak zmieniał się jej wizerunek w tym czasie? Zapraszamy do galerii, w której zobaczycie najlepsze i...najgorsze looki Katie Holmes! 

Oto jedno z ostatnich zdjęć aktorki

A tak wyglądała podczas kręcenia pilota do serialu Jezioro Marzeń

 

 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anja Rubik opowiada o miłości i seksie, a Qczaj o trudnym dzieciństwie… Zobacz sesje modelki i trenera!