METAMORFOZY GWIAZD

Bella Hadid obchodzi dziś 22 urodziny! Zobacz jaką przeszła metamorfozę!

Zawsze była tak piękna?

Aleksandra Charzewska 9 października 2018 18:29

Top modelka Bella Hadid obchodzi dziś urodziny! Współczesna królowa wybiegu skończyła 22 lata, a jej kariera wiąż nabiera tempa. Pochodząca z modelingowej rodziny Bella, poszła w zawodowe ślady swojej mamy Yolandy i siostry Gigi. Niestety, okazało się, że modelka nie dojrzała tak pięknie, jak reszta jej bliskich i, jak twierdzą zagraniczne media, zmuszona była, do poprawienia swojej urody! Jakie operacje przeszła Bella? Zobacz jej metamorfozę!

Operacje plastyczne Belli Hadid

Nie da się ukryć, że aktualnie twarz modelki wygląda zupełnie inaczej, niż kilka lat temu. Hadid twierdzi jednak, że nigdy nie ingerowała w swoją twarz, a wszelkie zmiany są spowodowane naturalnym procesem dojrzewania. Porównując zdjęcia modelki z przeszłości z tymi, które zostały wykonane niedawno możemy zauważyć, że wiele się zmieniło. Zagraniczne media twierdzą, że ta metamorfoza jest dziełem chirurga. Co więc miała poprawić Hadid? Zmianie uległy policzki modelki – kości zostały uwydatnione, a część znajdująca się pod nimi znacznie wyszczuplona. Również kształt oczu i nos wyglądają inaczej, niż kilka lat temu.

„Ludzie myślą, że zrobiłam operację tego i tamtego […] Wiesz co? Możemy prześwietlić moją twarz, kochana. Boję się nawet wprowadzić wypełniacze do moich ust. Nie bawiłabym się w zmienianie mojej twarzy.” – ostro podkreśliła w jednym z wywiadów.

Zagraniczne media upierają się, że zmiany w wyglądzie modelki są konsekwencją ingerencji medycyny estetycznej. Myślicie, że wywodząca się z modelingowej rodziny Bella, musiała zdecydować się na takie kroki?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!