METAMORFOZY GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan w różowych włosach na koncercie Guns N’ Roses!

Metamorfoza żony Radosława Majdana wywołała zachwyt fanów!

Konrad Szczęsny 9 lipca 2018 16:56

Ta metamorfoza zaszokowała nie tylko sympatyków Małgorzaty Rozenek-Majdan, lecz także media! Żona Radosława Majdana zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, które dokumentują przemianę jej wizerunku na potrzeby koncertu Guns'n'Roses, który odbył się wczoraj w Warszawie na Stadionie Narodowym.

Małgorzata Rozenek-Majdan w różowych włosach i warkoczu

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała na tę okazję rockową stylizację, która idealnie wpasowała się w charakter imprezy: krótki top, podkreślający jej wydatny biust, seksowne szorty oraz ramoneska nadały wyglądowi gwiazdy niezbędnego pazura. Całość została uzupełniona masywną srebrną biżuterią oraz torebką w odpowiednim kolorze. 

Żona Radosława Majdana zaprezentowała także nową fryzurę: jej włosy splecione zostały w dwa grube warkocze oraz pojawiły się na nich różowe, mocne refleksy. Za metamorfozę prezenterki odpowiada Kajetan Góra, jej zaufany fryzjer i przyjaciel, za dobór elementów stylizacji Kamila Brudzyńska, zaś całości dopełnił zjawiskowy makijaż autorstwa Beaty Milczarek.

Jak oceniasz Małgorzatę Rozenek-Majdan w takiej odsłonie? Fani gwiazdy nie kryją zachwytu i podkreślają, że dzięki metamorfozie pokazała się z zupełnie innej, bardziej drapieżnej strony!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!