METAMORFOZY GWIAZD

Małgorzata Kożuchowska została brunetką!

Gwiazda jest nie do poznania na planie filmu Patryka Vegi

Konrad Szczęsny 18 czerwca 2018 10:32
Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Choć wiadomość o tym, że Małgorzata Kożuchowska zagra w nowym filmie Patryka Vegi nie była tajemnicą już od jakiegoś czasu, aktorka właśnie zamieściła na Instagramie pierwsze zdjęcia z planu. Gwiazda zdecydowała się dla roli na niewiarygodną metamorfozę: nie tylko pofarbowała włosy na czarno, lecz także wygoliła sobie bok głowy!

Metamorfoza Małgorzaty Kożuchowskiej w filmie Patryka Vegi Plagi Breslau

Dokładna data premiery nowego filmu Patryka Vegi nie jest jeszcze co prawda znana, natomiast trafi on na ekrany kin prawdopodobnie w przyszłym roku. Jego akcja toczyć się będzie we Wrocławia i ma dotyczyć brutalnych zbrodni w stolicy Dolnego Śląska. Jak zapowiadano w komunikacie prasowym, obraz ma zawierać wiele scen kaskaderskich, zaś twórca Pitbulla będzie odpowiedzialny również za scenariusz i produkcję. W rolach głównych obsadzono w nim Małgorzatę Kożuchowską i Andrzeja Grabowskiego. I to właśnie aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcie, które wprawiło jej fanów w osłupienie!

„Łobuzy na planie filmu „ Plagi Breslau” 😱😱😱 @patryk_vega_official #film #newproject#actress #nowarola #kryminał #policja#śledztwo #😱😱😱😱😱😱😱💣💣💣💣💣💣💣 #trzymajciekciuki”, podpisała je.

Jak widać, gwiazda na potrzeby roli została brunetką i wygolono jej fragment włosów z boku głowy.

„Ale zmiana☺️ Prawdziwy łobuz z ciebie 😊”, „O moj swiecie co oni pani zrobili.? Kogo pani gra.? 😱”, „Ostra Pani policjantka 💪💪💪”, piszą wyraźnie poruszeni fani.

Małgorzata Kożuchowska w Plagi Breslau Patryka Vegi - kogo zagra?

Małgorzata Kożuchowska została obsadzona przez Patryka Vegę w roli ostrej policjantki, która ma za zadanie rozwikłać zagadkę zbrodni, które dokonywane są we Wrocławiu. Jak widać, aktorka nie obawiała się przejść na jej potrzeby niewiarygodnej metamorfozy, która kontrastuje z jej dotychczasowym wizerunkiem.

Podoba Ci się takie wcielenie gwiazdy Rodzinki.pl 

Małgorzata Kożuchowska
Fot. Instagram/Małgorzata Kożuchowska
 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!