Ze świata urody

Co łączy Meghan Markle i Kim Kardashian?

Okazuje się, że mają ten sam sposób na piękną cerę!

Marta Cieplak 9 lutego 2019 10:00
Kim i Meghan kosmetyk
Fot. East News

Kim Kardashian ma swoją własną linię do makijażu, ale jest także fanką kosmetyków pielęgnacyjnych. W wielu wywiadach opowiada o tym, jak dba o skórę, jakich produktów używa. Na Instagramie pokazuje też zdjęcia z zabiegów medycyny estetycznej – jej słynny wampirzy lifting przeszedł już chyba do historii! No i musimy przyznać, że wygląda doskonale. Jaki jest jej sekret, który zna także członkini brytyjskiej rodziny królewskiej?

Co łączy Kim Kardashian i Meghan Markle?

Okazuje się, że chodzi o kosmetyk o działaniu złuszczającym – Classic Rice Polish marki Tatcha. Skąd to wiadomo? Sekret Kim zdradził jej makijażysta, Dario Dedivanovic w rozmowie z amerykańskim Elle, który przygotowywał gwiazdę na galę amfAR. „Połączony z wodą i nałożony na skórę pomaga delikatnie, ale skutecznie wygładzić skórę” powiedział. Z kolei Meghan Markle zachwycała się jego działaniem na łamach magazynu Allure w 2014 roku! 

Dlaczego kochają właśnie ten produkt? Zawiera on drobinki ryżu, które złuszczają naskórek mechanicznie oraz enzymy papai, które robią to delikatniej. Do tego te drugie mają także działanie rozjaśniające i niwelujące plamy pigmentacyjne, dzięki czemu skóra wygląda po prostu piękniej.

Ile kosztuje Rice Polish? W amerykańskiej Sephorze 65 dolarów, czyli około 250 zł, ale jest bardzo wydajny. Jest dostępny w kilku wersjach. Poza klasyczną, której używają Kim i Meghan, jest także wariant delikatny, łagodzący i głęboko oczyszczający.  

Dedivanovics i Kardashian
Fot. Instagram@mariodedivanovics

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!