Ze świata urody

Kardashianki rozbiły bank! Zobacz ile zarabiają na swoich liniach kosmetycznych

Te kwoty zwalają z nóg!

Marta Cieplak 16 lipca 2018 17:45

Siostry Kardashian to najsławniejsze siostry w show-biznesie. I co ciekawe, wręcz opanowały świat beauty. Mają własne linie kosmetyków i perfum, które wyprzedają się ze sklepów internetowych w kilkanaście godzin. Ile na tym zarabiają? Znamy dokładne kwoty!

Miliony Kardashianek

Kylie Jenner jest właśnie na okładce miesięcznika z tytułem najmłodszej milionerki. Na jej koncie jest już 900 mln dolarów, a fani zorganizowali zbiórkę, by mogła zostać najmłodszą... miliarderką! Jeśli nie uda im się zebrać brakujących 100 mln ( a pewnie nie), Forbes i tak szacuje, że za rok Kylie pobije w zarobkach samego Marka Zuckerberga!

A wszystko za sprawą kosmetyków. Jej słynny Lip Kit do ust od początku sprzedaje się jak świeże bułeczki. Ostatnio pojawiła się nawet informacja, że kosmetyki z logo Kylie Cosmetics będzie można kupić w specjalnych automatach – jak napoje czy słodycze! W wywiadzie dla Forbesa młoda biznesmanka przyznała, że mama, Kris Jenner, nie wierzyła w ten biznes i Kylie musiała sama w niego zainwestować. Zaryzykowała, a dziś ma 100% udziałów w swojej firmie!

Zobaczcie ile zarabia każda z Kardashianek. Te kwoty są szokujące! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!