Ze świata urody

Kardashianki rozbiły bank! Zobacz ile zarabiają na swoich liniach kosmetycznych

Te kwoty zwalają z nóg!

Marta Cieplak 16 lipca 2018 17:45

Siostry Kardashian to najsławniejsze siostry w show-biznesie. I co ciekawe, wręcz opanowały świat beauty. Mają własne linie kosmetyków i perfum, które wyprzedają się ze sklepów internetowych w kilkanaście godzin. Ile na tym zarabiają? Znamy dokładne kwoty!

Miliony Kardashianek

Kylie Jenner jest właśnie na okładce miesięcznika z tytułem najmłodszej milionerki. Na jej koncie jest już 900 mln dolarów, a fani zorganizowali zbiórkę, by mogła zostać najmłodszą... miliarderką! Jeśli nie uda im się zebrać brakujących 100 mln ( a pewnie nie), Forbes i tak szacuje, że za rok Kylie pobije w zarobkach samego Marka Zuckerberga!

A wszystko za sprawą kosmetyków. Jej słynny Lip Kit do ust od początku sprzedaje się jak świeże bułeczki. Ostatnio pojawiła się nawet informacja, że kosmetyki z logo Kylie Cosmetics będzie można kupić w specjalnych automatach – jak napoje czy słodycze! W wywiadzie dla Forbesa młoda biznesmanka przyznała, że mama, Kris Jenner, nie wierzyła w ten biznes i Kylie musiała sama w niego zainwestować. Zaryzykowała, a dziś ma 100% udziałów w swojej firmie!

Zobaczcie ile zarabia każda z Kardashianek. Te kwoty są szokujące! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Krystyna Janda opowiada o tym, jak nie poddać się losowi i robić to, co się kocha