ze świata urody

Chcesz mieć idealną skórę jak Victoria Beckham? Pokochaj ryby!

Dowiedz się jakie i jak często jeść!

Marta Cieplak 5 lipca 2018 18:15
dieta dla urody
Fot. adobe.stock.com

Zastanawiałaś się kiedykolwiek, jak Victoria Beckham dba o skórę? Okazuje się, że to nie tylko kwestia stosowania drogich kosmetyków i dostępu do najnowszych zabiegów. Jak sama przyznała w jednym z wywiadów, była Spice Girls po prostu słucha rad swojego dermatologa, dr Harolda Lancera, którego pacjentkami są także Beyonce, Kim Kardashian, Jennifer Lopez i Margot Robbie.

Dermatolog gwiazd, dr Harold Lancer

Okazuje się, że jedną z najważniejszych wskazówek, jakie Lancer dał Victorii Beckham jest ta, by codziennie jadała... łososia! I to nie raz, ale nawet trzy! Projektantka rzeczywiście przyznaje, że tę rybę jada na śniadanie, obiad lub kolację. I naprawdę nie ma dnia, by łosoś nie gościł w jej menu.

Dlaczego akurat ta ryba, a nie inna? Bo jest bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3, witaminy A i C. A te składniki działają na skórę niwelując stany zapalne (z czym borykała się Victoria) i działają nawilżająco. Są nawet na ten temat badania naukowe opublikowane w Journal of Dermatology, które wykazują, że u osób borykających jedzących dużo ryb i owoców rzadziej występuje trądzik niż u tych, które ryb nie jedzą prawie wcale.

Jeśli nie lubisz łososia, szukaj innych tłustych ryb i jedz dużo awokado, które również jest bogate w kwasy omega 3. A z jego resztek zrób sobie doskonałą maseczkę na skórę! 

 

Good night!!! 😘

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

 

Love spending time with the most amazing sister and mummy! Love u @louisesadams kisses x VB

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!