David Beckham idzie w ślady Victorii – stworzył własną markę kosmetyczną! Znamy szczegóły!

David Beckham i jego kosmetyki

David Beckham od lat uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn świata. Teraz chce, by i inni mężczyźni mogli dbać o siebie, tak jak on. Dlatego sportowiec wprowadza właśnie na rynek markę kosmetyczną House 99 w kooperacji z koncernem L'Oréal. Tym samym poszedł w ślady żony, Victorii Beckham, która od kilku sezonów ma własną kolekcję do makijażu pod brandem Estée Lauder. Nazwa marka nawiązuje do roku, w którym David poślubił Victorię, urodził się ich syn Brooklyn, a jego drużyna Manchester wygrała potrójne mistrzostwo - mistrzostwo Anglii, puchar Anglii i puchar Europy.

POLECAMY: Zobacz zwiastun nowego filmu Romana Polańskiego „Prawdziwa historia”! VIDEO

Źródło: Materiały prasowe

Być jak David Beckham

Sportowiec ma nadzieję, że dzięki kosmetykom House 99 mężczyźni będą lepiej o siebie dbać i chętniej  eksperymentować ze swoim wyglądem. Klimat marki oraz kampania mocno już obecna w portalach społecznościowych nawiązuje do brytyjskiej kultury barberów. I to właśnie 1 lutego w Wielkiej Brytanii odbędzie się premiera tych kosmetyków. Na razie będą sprzedawane jedynie w sieci Harvey Nichols, a od 1 marca zostaną wprowadzone na kolejne rynki.

David Beckham i jego kosmetyki

Co znajdziemy w House 99?

W skład linii House 99 ma być aż 21 produktów – od kosmetyków do pielęgnacji skóry, przez produkty do włosów, brody (Softer Touch Beard Oil), a nawet... tatuaży (Bold Statement Tatoo Body Moisturizer)! Głównymi składnikami linii są Quinoa i spirulina, wybrane osobiście przez Davida Beckhama.

David Beckham i jego kosmetyki

 

 

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE