Marta Cieplak 15 kwietnia 2017 14:00
1/8
Bershka Beauty
Copyright @Materiały prasowe
1/8

Bershka poszła w ślady innych odzieżowych gigantów takich jak H&M i właśnie wprowadziła do swoich sklepów kosmetyki kolorowe Bershka Beauty. W kolekcji znalazło się wszystko, co konieczne do wykonania modnego looku – od pokładu i pudru, przez szminki, cienie, róże i lakiery do paznokci. Naszym zdaniem obowiązkowo trzeba zaopatrzyć się też w kryształki do przyklejania na przykład nad brwiami. W sezonie muzycznych festiwali taki gadżet to prawdziwy must-have!

Polecamy też: Macademian Girl stworzyła własną linię kosmetyków. Równie kolorowych jak jej modowe looki!

 

Z przymrużeniem oka

To, co wyróżnia produkty Bershka to beztroskie opakowania opatrzone zabawnymi hashtagami, np. #Backtonormal na buteleczce z płynem do demakijażu czy #nosunbuttanned na bronzerze do twarzy. Oraz fakt, że są wolne od parabenów i nie są testowane na zwierzętach.

Bershka postanowiła promować swoją linię niestandardowo. Zamiast znanych modelek zatrudniła w roli ambasadorek trzy artystki związane ze sceną muzyczną: pochodzącą z Kostaryki Mercedes Oller, gwiazdę rapu Princess Nokia i mieszkającą w Londynie Laurel, która po sukcesie piosenki opublikowanej na Soundcloud właśnie wydaje swój debiutancki album.

 

2/8
Mercedes Oller
Copyright @Materiały prasowe
2/8

Za każdym razem gdy gram, uwielbiam nosić inny rodzaj makijażu. Oczywiście bardziej ekstremalny. Kocham brokat na powiekach, a pod oczami przyklejam gwiazdki. To przenosi mnie w czasie do lat 60-tych. Sprawia, że czuję się wyjątkowo.
Mercedes Oller

3/8
Laurel
Copyright @Materiały prasowe
3/8

Zawsze staram się utrzymać mój makijaż w naturalnym stylu. Chce jedynie uwydatnić to, co już tam jest. Lubię używać bronzera, na scenie wyglądam wtedy jak muśnięta słońcem.
Laurel

4/8
Princess Nokia
Copyright @Materiały prasowe
4/8

Mój makijaż wyraża to, kim jestem, jaka jestem kobietą. Make-up na wyjścia to mocno zaznaczone usta, ale jasne oczy. Uwielbiam brązy i beże. Najlepsza makijażowa wskazówka? Naucz się podkreślać brwi – to odmieni twoje życie.
Princess Nokia

5/8
kryształki przyklejane
Copyright @Materiały prasowe
5/8

Kryształki do twarzy, Bershka Beauty, 19,90 zł

6/8
lakier do panzokci
Copyright @Materiały prasowe
6/8

Lakier do paznokci, Bershka Beauty, 19,90 zł

7/8
szminka
Copyright @Materiały prasowe
7/8

 Szminka, Bershka Beauty, 34,90 zł

8/8
płyn do demakijażu
Copyright @Materiały prasowe
8/8

 Płyn do demakijażu oczu, 19,90 zł

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Jak wyglądają przygotowania do sesji?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą VIVY! jest Karolina Szostak. Zobacz, co jeszcze w nowym numerze!