Z ŻYCIA GWIAZD

Zdjęcia 62-letniej Moniki Olejnik w bikini rozpaliły zmysły internautów!

Dziennikarka udowadnia, że seksapil nie ma metryki

Konrad Szczęsny 3 sierpnia 2018 11:31

Ależ ona ma ciało! Od kilku lat zdjęcia Moniki Olejnik z wakacji wywołują wśród jej fanów nie lada poruszenie. Wszystko dlatego, że 62-letnia dziennikarka może pochwalić się perfekcyjną, wysportowaną sylwetką, zaś fotografie, które zamieszcza w sieci są dowodem na to, że seksapil nie ma metryki.

Zdjęcia Moniki Olejnik z wakacji w bikini

Monika Olejnik jest nie tylko kolorowym ptakiem polskiego dziennikarstwa i miłośniczką ekstrawaganckich stylizacji. To także zadeklarowana fanka sportu: w jednym z wywiadów zdradziła, że biega i ćwiczy nawet sześć razy w tygodniu! Ciężka praca popłaca, a zdjęcia w bikini, które dziennikarka zamieściła na swoim profilu na Facebooku, są tego najlepszym dowodem.

„Aktywność - Wolność”, podpisała je gwiazda.

Internauci wprost oszaleli z zachwytu, chwaląc wysportowaną sylwetkę Moniki Olejnik i podkreślając, że figury mogłoby pozazdrościć jej wiele młodszych koleżanek.

Internauci o sylwetce Moniki Olejnik w bikini

„Pięknie pani wygląda, podziwiam!”, „Figura jak marzenie”, „Zjawiskowa!”, „Wow!”, „Niesamowita!”,  „Motywator do pracowania nad własną formą”, komplementowali wyraźnie zachwyceni internauci.

Dziennikarce z całą pewnością spodobały się komentarze utrzymane w tak pochlebnym tonie, ponieważ odpisała z satysfakcją:

„Dziękuję. Ciężka codzienna praca. Satysfakcja”, podkreśliła. 

Podpisujemy się pod komentarzami internautów obiema rękami!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!