Viva.pl

1/6
Copyright @Instagram @maffashion_official
1/6

Stylizacje z największych festiwali od kilku lat wyznaczają letnie trendy. Za nami m.in. Coachella i Opener, dzięki którym mogłyśmy podpatrzeć, co w tym sezonie będzie najmodniejsze.

Gwiazdy i influencerki postawiły na świecidełka. Sztuczne kryształki są nie tylko ciekawym dodatkiem do manikiuru, ale także do... makijażu! Można z nich stworzyć fantazyjne wzory, dzięki którym nawet proste stylizacje przyciągną niejedno spojrzenie :)

Nietypowa biżuteria

Gotowe zestawy koralików, są łatwo dostępne, a ich aplikacja naprawdę prosta. Umiejętnie przyklejone długo się utrzymają, a ty nie będziesz się martwić, że je zgubisz.
 

Pęseta i mocny klej...

...to to, czego potrzebujesz, by mieniące się kamyczki jak najdłużej pozostały na swoim miejscu. Najtrwalszym produktem będzie klej charakteryzatorski. Nakłada się go bezpośrednio na twarz, a kiedy zacznie wysychać, należy delikatnie przyłożyć do niego ozdoby.
Dobrym rozwiązaniem będzie wykorzystanie bezbarwnego kleju do rzęs. Tym razem, kryształki trzeba zamoczyć w kleju i aplikować bezpośrednio na skórę.

Pamiętaj o zachowaniu precyzji i higieny. Absolutnie nie używaj klejów chemicznych i szybkoschnących! Mogą wywołać reakcję alergiczną lub boleśnie podrażnić.

Zobacz też: Brokatowe usta DIY - nasze wskazówki i inspiracje!

Zestaw mieniących się kryształków to wakacyjny must-have! Wyróżnij się z tłumu na letniej imprezie, dzięki błyskotkom na twarzy!

W naszej galerii znajdziesz zestawy do zdobienia twarzy i paznokci (także do kupienia online!).

2/6
Copyright @Materiały prasowe
2/6

Kryształki samoprzylepne, 23 zł (sklep.nowaszkola.com).

3/6
Copyright @Materiały prasowe
3/6

4/6
Copyright @Materiały prasowe
4/6

Kryształki na paznokcie, AVON, 18 zł. 

5/6
Copyright @Materiały prasowe
5/6

Kryształki do twarzy #SparksCatcher, BERSHKA Beauty, 19,90 zł.

6/6
Copyright @Materiały prasowe
6/6

Kryształki samoprzylepne, GRAFT, 7,99 zł (www.paperconcept.pl).

Wideo

Jaki jest sekret stylu Brigitte Macron?

Polecamy

Top