Marta Roszewska 4 października 2017 18:00
1/5
Kuchnie gwiazd. Beata Sadowska
Copyright @Program "Domy Gwiazd"
1/5

Polskie gwiazdy coraz częściej otwierają dla nas drzwi swoich mieszkań. Jeszcze do niedawna to, jak mieszkają celebryci było owiane tajemnicą. Teraz witają nas z otwartymi ramionami. My chętnie korzystamy z zaproszenia i tym razem przyglądamy się kuchniom. To bez wątpienia serce każdego domu. To właśnie tam przygotowujemy posiłki i zaczynamy swój dzień z poranną kawą. Ważne jest, by była urządzona zgodnie z naszymi potrzebami i wyczuciem estetyki. Zobaczcie, gdzie gotują Rafał Maślak, Karolina Szostak, Katarzyna Sokołowska i Beata Sadowska!

 

 

 

Zobacz także: Hollywoodzkie sławy mogą im pozazdrościć! Jak mieszkają polskie gwiazdy?

 

2/5
Kuchnia Beaty Sadowskiej
Copyright @Program "Domy Gwiazd"
2/5

1. Beata Sadowska

Dziennikarka Beata Sadowska urządziła swoją kuchnię łącząc kontrastujący beż z czernią. Ten mix kolorów sprawia, że otwarte pomieszczenie jest bardzo nowoczesne. Uwagę zwracają ustawione na półkach produkty potrzebne podczas gotowania. Na środku postawiła małą wysepkę, dzięki której kuchnia staje się bardziej praktyczna. Minimalistyczne meble i wyciszone kolory sprawiają, że cała aranżacja jest bardzo przemyślana i spójna.

Zobacz także: 7 hitów designu, które po prostu trzeba znać! Podpowiadamy, gdzie je kupić!

3/5
Kuchnia Rafała Maślaka
Copyright @Program "Domy Gwiazd"
3/5

Rafał Maślak

Polski model Rafał Maślak dba nie tylko o estetykę własnego wyglądu. Jego nowocześnie urządzonej kuchni nie można nic zarzucić. Panuje w niej idealny porządek, ściany są zabudowane meblami, dzięki czemu oszczędza dużo miejsca. Na szafkach stoją tylko niezbędne rzeczy, co utrzymuje pomieszczenie w idealnej harmonii. Styl skandynawski w najlepszym wydaniu!

Zobacz także: Sypialnia marzeń? Podpowiadamy, jak ją urządzić!

4/5
Kuchnia Karoliny Szostak
Copyright @Instagram @karolinaszostak
4/5

Karolina Szostak

Dziennikarka sportowa Karolina Szostak postawiła na przytulną, małą kuchnię w klasycznym stylu. By zyskać na przestrzeni wybrała jasne kolory mebli oraz ścian. W kuchni panuje idealny porządek, gdyż niewielkie pomieszczenia łatwo zagracić, przez co stają się niefunkcjonalne. Wnęka na kuchenkę to idealny przykład architektury angielskiej. Drewniane elementy nadają całości domowej atmosfery.

Zobacz także: PRL znów jest modny! Na szczęście, tylko we wnętrzach… Ile trzeba zapłacić za kultowe meble z tamtej epoki?

5/5
Kuchnia Katarzyny Sokołowskiej
Copyright @Instagram @katarzynasokolowska, Program "Domy Gwiazd"
5/5

Katarzyna Sokołowska

Reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska zachwyca nie tylko aranżacją wybiegów. W swojej kuchni stworzyła niepowtarzalny klimat. Zarówno podłogi, jak i meble utrzymują się w ciemnych barwach. Nie przeszkadza to jednak, gdyż pomieszczenie jest doskonale oświetlone. W swoim mieszkaniu Katarzyna otacza się osobistymi przedmiotami, które tworzą artystyczną atmosferę (idealnie oddającą jej osobowość). Idąc za jej przykładem, warto wziąć pod uwagę własne potrzeby i  charakter podczas urządzania mieszkania.

Zobacz także: Urządzasz mieszkanie? Oto 5 najgorętszych trendów wnętrzarskich tej jesieni!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Krystyna Janda opowiada o tym, jak nie poddać się losowi i robić to, co się kocha