STYL ŻYCIA

Szukacie pracy? Co powiecie na staż u... Kardashianek?!

Sprawdźcie, jakie wymagania musi spełniać kandydat

Gabriela Łaskowska 26 września 2018 18:02
praca u kardashianek
Fot. EAST NEWS

Każdy gdzieś karierę musi zacząć. Czemu nie rozpocząć by jej u… Kardashianek?! Rodzina oferuje staż studentom. Praca ma być w niepełnym wymiarze godzin. Niektórzy podkreślają, że osoby aplikujące powinny być ostrożne, ponieważ umowa może być… nielegalna! Staż powinien obejmować nabywanie pewnych ważnych umiejętności, przydających się w przyszłym zawodzie. Praca u w Jenner Communications niestety nie wiążę się z rozwojem zawodowym.

Jakie warunki powinien spełniać kandydat?

W ofercie o staż czytamy, że kandydaci powinni:
- mieć status studenta
- posiadać samochód
- mieszkać w Los Angeles na stałe
- być dostępni w poniedziałki i środy od 9:30 do 18:00

Do obowiązków stażysty należeć będzie m.in.: robienie zakupów, wychodzenie z psem, pomoc przy dzieciach i wsparcie przy codziennych sprawach.

Co na to internauci?

Internautów zszokowało, że tak zamożna rodzina oferuje BEZPŁATNY staż i jedynymi benefitami, wynikającymi z niego, jest doświadczenie. Kwestionują też wartość nauki wypływającej z… robienia zakupów.

W komentarzach znajdziemy dużo opinii od wcześniejszych stażystów. W większości są to niestety komentarze negatywne. Internauci zwracają uwagę na niemiłą atmosferę pracy, brak organizacji i jakiegokolwiek zainteresowania stażystą. Dobitnie nazywają też taką pracę „wyzyskiem” lub „pracą niewolniczą”, a także zastanawiają się, gdzie są studenci, którzy mają całe poniedziałki i środy wolne…Zakładamy, że mimo to kandydatów nie brakuje!

Koniecznie sprawdźcie ofertę!

praca u kardashianek
Fot. BOREDPANDA.COM

praca u kardashianek
Fot. BOREDPANDA.COM

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!