TYLKO U NAS

Viva.pl na narciarskich szczytach! Sprawdź, kto nam towarzyszył

Kto z nas wyobraża sobie wyjazd na narty bez niezawodnego smartfona? Który zrobi nie tylko dobre zdjęcia, ale również nie padnie w ciągu dwóch godzin przy ciągłym użytkowaniu? Motorola Moto Z2 Play jest właśnie dla Was! Redakcja serwisu Viva.pl miała okazję przetestować to urządzenie w ekstremalnych warunkach. W trakcie naszych testów dowiedzieliśmy się, że ten wyjątkowy smartfon ma świetną baterię — ładuje się zaledwie 15 minut na 6 godzin ciągłej pracy. Jednak w przypadku tego modelu kluczowe są moduły, dzięki którym to urządzenie nie jest zwykłym telefonem, ale również aparatem fotograficznym, konsolą do gier, głośnikiem oraz... projektorem!

Jak wszyscy dobrze wiemy, redakcje VIVY! i serwisu Viva.pl kochają piękne zdjęcia! Motorola Z2 Play pomaga nam je robić przy użyciu specjalnego modułu 360, który pozwala uchwycić obraz ze wszystkich stron. Świetnymi fotkami, które wykonujemy w trakcie dnia, możemy pochwalić się naszym znajomym na przykład w trakcie kolacji w restauracji hotelowej. To nie będzie nadużycie: ten telefon jest przenośnym kinem! To urządzenie stworzone jest dla osób aktywnych, które stale chcą smakować życia.

Redakcja serwisu Viva.pl śmiało może stwierdzić, że Motorola Moto Z2 Play to smartfon do zadań specjalnych! Przekonajcie się sami!

Materiał powstał we współpracy z Motorolą.

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.