Olga Figaszewska 29 marca 2017 07:00
1/8
Piróg, Bijoch, Przetakiewicz, Azja Express
Copyright @VIVA!
1/8

Przed nami kolejna edycja hitowego programu TVN - „Azja Express”! Jesienią ubiegłego roku program odniósł niebywały sukces. Zwycięzcą pierwszej edycji był Michał Żurawski. Mąż Romy Gąsiorowskiej i jego partner Ludwik Borkowski wygrali główną nagrodę w show TVN, pokonując Agnieszkę Włodarczyk i Marię Konarowską w ścisłym finale.

 

Tym razem znane ze świata show-biznesu postaci wyjadą do Indii. Wśród nich: Joanna Przetakiewicz, Michał Piróg czy Zuzanna Bijoch... Zasady są niezmiennie proste! Wszystkie pary mają dotrzeć w określone miejsce, dysponując budżetem 1 dolara dziennie na osobę. W co drugim odcinku ci, którzy dotrą do celu jako ostatni, odpadają.

 

Polecamy też: Dlaczego Joanna Przetakiewicz w podróż do Indii zabiera Łukasza Jakóbiaka? Zdradzamy kulisy najpopularniejszego programu

 

Tydzień temu wszyscy uczestnicy spotkali się na lotnisku. I tak poznaliśmy oficjalny skład, który powalczy o zwycięstwo w drugiej edycji „Azja Express”. Nie brakuje nazwisk, o których plotkowano już wcześniej. Nie obyło się bez niespodzianek. Mało kto spodziewał się udziału aktora Antoniego Pawlickiego, muzyka Stanisława Karpiela-Bułecki czy Doroty Gardias!

 

W naszej galerii publikujemy zdjęcia uczestników drugiej edycji „Azja Express”, którzy gościli na łamach VIVY!. Komu będziecie kibicować?

 

Polecamy też: Indie, Michał Szpak, siostra Renulki. 10 rzeczy, którymi ma zaskoczyć druga edycja „Azja Express”

 

 

 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami nowego numeru są: Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska i Karolina Malinowska. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!