Oto najlepsze lokalizacje w Polsce!

Gabriela Łaskowska 4 lipca 2018 14:50

Planujesz wakacje w Polsce i nie wiesz, co wybrać - wypoczynek na łonie natury czy hotelowy luksus? Glamping pozwoli Ci się cieszyć jednym i drugim! To połączenie stylu „glamour” i „kempingu”, dzięki któremu siedząc w przestronnym namiocie w Glendorii, zachowujasz przy sobie jednocześnie cząstkę miejskiej wygody. Możesz też obudzić się pod baldachimem w Dolinie Charlotty i podziwiać bajeczny widok na przyrodę, a to wszystko leżąc w wygodnym łóżku... kilka metrów nad ziemią!  

1/5
glamping
Copyright @www.herbalsglamping.eu
1/5

Herbals Glamping to przestronne namioty w Mielnie, które pomieszczą nawet 6 osób, zapewniając komfort i niezapomniane przeżycia! Świetnie zagospodarowany teren, na którym znajdziemy również trampoliny, huśtawki i miejsce na ognisko sprawiają, że Herbals Glamping jest idealnym pomysłem na wakacje z dziećmi.

2/5
glamping
Copyright @www.glendoria.pl
2/5

Glendoria to miejsce w Ględach, które idealnie oddaje klimat polskiej wsi. Nocleg w tych designerskich namiotach będzie idealny dla tych, którzy chcą mieć przyrodę na wyciągnięcie ręki, zatrzymując przy sobie jednocześnie namiastkę miejskiej wygody.

3/5
glamping
Copyright @www.dolinacharlotty.pl
3/5

Dolina Charlotty w Słupsku przyciąga do siebie bajeczną lokalizacją. Domki w drzewach urządzone są ręcznie robionymi meblami w nowoczesnym stylu. A to wszystko w samym centrum przyrody! Idealne połączenie pierwiastka dużego miasta z dzikością natury.

4/5
glamping
Copyright @materiały prasowe
4/5

Pluski Glamping to uroczy domek dla dwojga nad jeziorem w Pluskach. Wystrój w stylu skandynawskim i zapach lawendy, niczym na prowansalskich polach, a to wszystko przy akompaniamencie szumu polskiego jeziora.

5/5
gampling
Copyright @www.booking.com
5/5

Glamping Podgrodzie znajduje się w jednym z najpiękniejszych zakątków w Polsce. Otaczający go Zalew Szczeciński stwarza niepowtarzalny klimat, a odgłosy fal, wiatru i zwierząt sprawiają, że czuć tam naturę wszystkimi zmysłami.

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!