Viva.pl

1/6
Kulinarne konta na Instagramie
Copyright @Instagram
1/6

Liczba ich followersów to nie przypadek - zdecydowanie na nią zasługują. W końcu kto z nas nie lubi oglądać przepięknych zdjęć kulinarnych? Te instagramowe konta nie tylko cieszą oko, ale też inspirują do gotowania i odkrywania nowych smaków. Niektóre z nich także podpowiadają nam, jak oryginalnie zastawić stół.

#Hungry

Internetowi twórcy kulinarni doskonale znają siłę Instagrama. Dobre ujęcie przygotowanego dania to zwieńczenie i uzupełnienie ich ciężkiej pracy. Najbardziej popularnymi hasztagami w internetowym środowisku kulinarnym są #foorporn, #food, #instafood. Pod tymi hasłami znajdziecie mnóstwo zdjęć z tej kategorii. Naszej galerii nie polecamy osobom na diecie, na sam widok cieknie ślinka! 

Zobacz także: Top 5: najciekawsze wnętrzarskie konta na Instagramie.

2/6
Kulinarne konta na Instagramie
Copyright @Instagram @livingthehealthychoice
2/6

@livingthehealthychoice

Pauline z Berlina. Ma aż 243tys. obserwatorów. Nic dziwnego, jej profil to istna kopalnie pomysłów na zdrowe i pyszne posiłki!

3/6
Kulinarne konta na Instagramie
Copyright @Instagram @framboisejam
3/6

@framboisejam

Francesco z Mediolanu. 185tys. obserwatorów. Jego konto na Instagramie to nie tylko kulinaria. Znajdziecie tam również zdjęcia o tematyce podróżniczej.

4/6
Kulinarne konta na Instagramie
Copyright @Instagram @anddicted
4/6

@anddicted

Andrea z Nowego Jorku. Obserwują go 302tys. użytkowników. Ciekawe zdjęcia kulinarne oraz ały przewodnik po restauracjach i kawiarniach.

5/6
Kulinarne konta na Instagramie
Copyright @Instagram @nourishandevolve
5/6

@_tinagan

Tina z Melbourne. 57,5. obserwatorów. Zdjęcia posiłków i deserów w "miejskim stylu".

6/6
Kulinarne konta na Instagramie
Copyright @Instagram @_foodstories_
6/6

@_foodstories_

Nora i Laura z Berlina. Obie są stylistkami żywności. 972tys. obserwatorów. Ich konto na Instagramie to idealna inspiracja dla tych, którzy nie mają pomysły jak zastawić stół na przyjęcie lub kolację z przyjaciółmi.

Wideo

4 różne kobiety, miasta, osobowości...

Polecamy

Top