Olga Figaszewska 15 marca 2017 10:45
1/5
Karolina Szostak, książka, „Moja spektakularna metamorfoza”"
Copyright @materiały prasowe/Edipresse Książki
1/5

Karolina Szostak dwadzieścia kilogramów temu podjęła decyzję, że chce trochę schudnąć. Udało się. A Polki oszalały na jej punkcie. Wkrótce na rynku pojawi się jej debiutancka książka - „Moja spektakularna metamorfoza”, która powstała przy współpracy z Martą Kordyl.

 

Zobacz też: Karolina Szostak schudła 20 kilogramów. Nam zdradziła sekrety swojej diety! Zobacz ekskluzywne wideo

 

Tajemnica Karoliny Szostak - „Moja spektakularna metamorfoza”

Karolina Szostak dołączyła do osób, które na co dzień przyczyniają się do promocji zdrowego jedzenia i sportu. Jej spektakularna metamorfoza, stała się wzorem i inspiracją dla wielu kobiet. Zdrowa i szczupła sylwetka to coś, o czym marzy każdy z nas.

 

Jak tego dokonała? To pytanie pojawia się za każdym razem. Prezenterka wielokrotnie otrzymywała sygnały od kobiet, które motywowała do pracy nad figurą. Dlatego zdecydowała się napisać poradnik, który na rynku pojawi się już 11 kwietnia nakładem „Edipresse Książki”. Na łamach książki, Karolina Szostak opowiada o swojej drodze do szczupłej sylwetki, na którą składały się nie tylko ćwiczenia. Czytelniczki znajdą w niej propozycje na interesujące przepisy, które gwiazda jadła w trakcie postu Dr Dąbrowskiej.

 

„Cieszę się, że mogę pomóc tym kobietom. Mam też poczucie odpowiedzialności, żeby ich nie zawieść i nie zawieść siebie, czyli żeby uniknąć efektu jo-jo, na który wszyscy czekają”, mówiła o nowym projekcie w wywiadzie dla VIVY!.

„Moja spektakularna metamorfoza”. Książka Karoliny Szostak na rynku już 11 kwietnia.

 

Polecamy też: Schudła 20 kilogramów i pisze o tym książkę. My jednak wiemy, jaka jest tajemnica Karoliny Szostak

 

Oprócz wyrazów wielkiego szacunku i podziwu, kobiety często pytają, dlaczego zdecydowała się schudnąć skoro zawsze mówiła, że dobrze czuje się w swoim ciele. W wywiadzie dla VIVY!, mówiła: „To jest prawda. Wtedy czułam się atrakcyjna i tak samo jest teraz. Nie schudłam po rzuceniu mięsa. W 2010 roku bardzo straciłam na wadze, ale jadłam tylko zupy i w zasadzie nic więcej. Nosiłam takie rozmiary jak teraz. Ale szybko przybrałam, bo mi się wydawało, że mogę sobie na wszystko pozwolić. Myliłam się. Nie mogę sobie pozwolić na wszystko. Teraz słyszę „O,  na pewno poleciałaś do sklepu i całą szafę wymieniałaś”. Nie, bo ja mam taką szafę-archiwum…”.

 

W naszej galerii, możecie zobaczyć zjawiskową sesję Karoliny Szostak do książki - „Moja spektakularna metamorfoza”.

 

Zobacz też: Dlaczego nie szuka faceta? O czym Karolina Szostak opowiedziała VIVIE!?

5/5
Karolina Szostak, książka, „Moja spektakularna metamorfoza”
Copyright @materiały prasowe/Edipresse Książki
5/5

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami nowego numeru są: Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska i Karolina Malinowska. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!