„Sport w życiu naszych dzieci na pewno będzie ważny”. Anna i Robert Lewandowscy marzą o powiększeniu rodziny?

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Instagram, Anna Lewandowska w ciąży
Fot. Instagram @annalewandowskahpba/ Facebook Robert Lewandowski

Klara Lewandowska przyszła na świat 4 maja. Dziecko Anny i Roberta Lewandowskich zostało okrzyknięte mianem polskiego "royal baby", a ich losy śledził świat show-biznesu. O narodzinach córeczki, na swoich mediach społecznościowych, poinformował szczęśliwy tata. Opublikowane zdjęcie pobiło rekord polubień i komentarzy na jego profilu. 

 

Polecamy też: Ewa Minge szczerze o Annie Lewandowskiej. Projektantka nie przebiera w słowach! „To zwyczajnie płytkie i...”

 

Polecamy też: „Mam nadzieję, że tego nie kupujecie’’. Paulina Młynarska w ostrych słowach o Annie Lewandowskiej

 

Zobacz też: Anna Lewandowska pokazała córeczkę. Zdjęcie Klary wywołało ogromne poruszenie!

 

POLECAMY: Anna i Robert Lewandowscy byli sobie przeznaczeni, teraz zostali rodzicami! EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Marcin Ziółko

Dzieciństwo Klary Lewandowskiej

Anna Lewandowska staje się coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Trenerka szybko powróciła do pracy po ciąży. Nie powinno nas to dziwić, w końcu jeszcze przed porodem nie zwalniała tempa. Oczywiście, dobro dziecka i czas poświęcony rodzinie, Ania przekłada nad pracę.  W pierwszych dniach po porodzie w opiece nad małą Klarą, świeżo upieczonym rodzicom pomagały babcie, Maria Stachurska i Iwona Lewandowska. 

 

Polecamy też: Anna Lewandowska urodziła za granicą z dala od rodziny. Kto pomoże jej w pierwszych chwilach z dzieckiem?

 

Jak donosi tygodnik "Gwiazdy", Anna i Robert Lewandowscy pragną by ich córeczka wychowywała się wśród najbliższych. Kontakt z rodziną jest dla nich najważniejszy, co para wieloktronie podkreśla w wywiadach. Z pewnością wychowanie dziecka w wielopokoleniowej rodzinie, wpłynie na kształtowanie jego charakteru. 

 

„Mimo że Ania i Robert na co dzień mieszkają w Monachium, robią wszystko, żeby podtrzymywać regularne kontakty z rodzeństwem i rodzicami. Szczególnie teraz, gdy chcą, by Klara od małego przyzwyczajała się do całej rodziny ”, mówi znajomy rodziny.

 

Gdy Klara podrośnie, z pewnością będzie mogła liczyć na towrzystwo innych dzieci, m.in. trzyletnim Leonem, synem siostry Roberta. Czy Ania i Robert zamierzają wkrótce powiększyć rodzinę? 

 

Dzieci Anny i Roberta Lewandowskich 


„Kochamy dzieci i bardzo chcemy mieć swoje”, mówiła Anna Lewandowska w jednym z wywiadów dla Super Expressu. Trenerka podkreślała rówież, ze sport w życiu ich dzieci z pewnością będzie odgrywał bardzo ważną rolę. Na tę chwilę, para skupi się na małej Klarze. Jednak w przyszłości do dziewczynki dołączy braciszek lub siostrzyczka. 

 

Zobacz też: Klara Lewandowska otrzymała pierwszy prezent. Co odebrał dumny tata od nietypowego kibica?

 

Jakim ojcem zamierza być Robert Lewandowski? 

 

W rozmowie z Marcinem Mellerem kapitan polskiej reprezentacji zdradziła, jak chce wychować dziecko. Robert Lewandowski, przede wszystkim, chciałby przekazać potomkowi najważniejsze zasady, których nauczył go własny ojciec: dotrzymywania słowa i lojalności. 

 

Polecamy też: Robert Lewandowski zdradził jak chce wychować swoje dziecko. Jakie wartości chce mu przekazać?

 

Jesteś jedynakiem/jedynaczką?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Polecamy

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE