Tutaj trening idzie w parze z wypoczynkiem!

Aleksandra Charzewska 5 lipca 2018 12:30

Podczas urlopowego wypoczynku, nie chcesz rezygnować z aktywności fizycznej? To możliwe! Wybraliśmy 5 ciekawych miejsc, gdzie w otoczeniu przyrody i pięknej architektury możesz uprawiać wyjątkowo przyjemny, a także relaksujący sport. Joga w starej stodole w Teresinie, domu w samym sercu lasu czy może we wnętrzach luksusowego pałacu w Sulisławiu? Wyruszaj na wakacje i zabierz ze sobą matę!  

1/5
Copyright @instagram.com/@fotografia.natalia.nowak
1/5

Wytwórnia Ciszy znajduje się w miejscowości Uniejów, w samym sercu Polski. Jest to miejsce otoczone lasem i polami, które często odwiedzają dzikie zwierzęta. Sala, której drzwi otwierają się na las jest idealnym miejscem do ćwiczenia jogi, medytowania i nie tylko.

2/5
joga na wakacje
Copyright @instagram.com/@daretocook
2/5

Siódmy Las to siedlisko znajdujące się na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, we wsi Zawada. W tym miejscu piękno przyrody, tradycja i zdrowa, naturalna żywność łączą swoje siły aby pomóc Ci się zregenerować i odnaleźć wewnętrzny spokój. Tutaj na goście mogą wypróbować także ekologiczne SPA! 

3/5
joga na wakacje
Copyright @mmyoga.pl
3/5

Oczyszczalnia to miejsce, w którym króluje minimalizm, przestrzeń i  światło. Jeżeli nie jesteś miłośnikiem aktywnego wypoczynku, to Oczyszczalnia w Tersinie jest dla Ciebie. Tu nikt nie będzie budził Cię rano na śniadanie, ani przerywał Twoich sesji jogi. Brzmi jak miejsce idealne, prawda? 

4/5
joga na wakacje
Copyright @instagram.com/@lipowydom
4/5

Masz ochotę na wakacje w niecodziennym domu nad jeziorem? Lipowo przychodzi z odpowiedzią! W Lipowym Domu panuje błoga cisza i równowaga, w których utrzymaniu pomaga piękny mazurski krajobraz. Tu możesz uprawiać jogę na łące pełnej maków lub na pomoście! 

5/5
joga na wakacje
Copyright @facebook.com/palacsulislaw
5/5

Joga w ekskluzywnych wnętrzach Pałacu w Sulejowie, zdala od miejskiego zgiełku? Brzmi świetnie! A do tego spa, basen, specjalna dieta i dobrodziejstwa zabiegów ajuedyjskich. Wszystko to, aby pomóc Ci się odprężyć i zregenerować, a także poprawić stan zdrowia. 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą nowego numeru jest Weronika Rosati. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!