VIVA! Tylko u nas

Wiemy, co znajdzie się na wigilijnym stole Pauliny Krupińskiej! TYLKO NAM gwiazda zdradziła, jak będą wyglądały jej święta!

Xymena Borowiecka 12 grudnia 2017 14:00
Jak będą wyglądały święta Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki?
Fot. Instagram @pkrupinska

Tradycyjnie czy nowocześnie? Jak święta spędza najpiękniejsza para show-biznesu - Miss Polonia Paulina Krupińska i muzyk Sebastian Karpiel Bułecka? TYLKO NAM piękna modelka zdradziła, co jest dla niej najważniejsze podczas tego szczególnego czasu, której potrawy nie może zabraknąć na stole i jak zmieniły się jej zwyczaje od pojawienia się na świecie Tosi i Jędrka! 
 

Zobacz także: Święta nadchodzą! Zobaczcie jak gwiazdy przygotowują się do Bożego Narodzenia!

Rodzina na pierwszym miejscu

Odkąd pojawiły się dzieci, staramy się dać im jak najwięcej ciepła i zaangażować je w przygotowania do świąt, żeby mogły poczuć ich magię. Wcześniej ubierałam choinkę w Wigilię. Teraz, robimy to wcześniej. Razem wieszamy bombki i dzięki temu przeżywamy coś naprawdę wspaniałego, zdradziła Paulina Krupińska.

Jak będą wyglądały święta Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki?
Fot. Instagram @pkrupinska

Dekoracje choinkowe wybiera wraz z Tosią, która chętnie uczestniczy w przygotowaniach do świąt.
 

Znane małżeństwo dba o to, by pielęgnować tradycje, wzmacniać więzi i celebrować szczególne chwile przy rodzinnym stole oraz podczas wspólnej modlitwy, dlatego podkreśla, jak ważna jest dla niej pasterka:

Co roku, niezależnie od tego jak się czuję - czy jestem śpiąca czy przeziębiona, idę na pasterkę. To dla mnie wyjątkowa, bliska mojemu sercu tradycja - mój symbol świąt.


Święta na trzy domy Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

Chcemy spędzić święta ze wszystkimi najbliższymi, więc dzielimy je na trzy domu - mój dom rodzinny, nasz wspólny i oczywiście ten w Zakopanem. I choć czynnie nie biorę udziału w gotowaniu, to chętnie sprzątam. Moja mama zawsze to doceniała zwłaszcza, że kuchnia jest jej królestwem, a ja i mój brat czasem po prostu jej przeszkadzaliśmy, wspomina modelka. 

Zamiast makowca i sernika...

...postna kapusta, czyli z fasolą i grzybami. To ulubiona potrawa gwiazdy, której nie może zabraknąć na Wigilii. Była Miss Polonia uwielbia świąteczne dania, szczególnie te, które pojawiają się na stole pierwszego i drugiego dnia świąt. 

Nie jestem fanką barszczu czerwonego, a słodkie potrawy czy ciasta jemy na Wielkanoc. Za to bardzo lubię różnego rodzaju mięsa i potrawy, w których nie może go zabraknąć.

Jeśli faktycznie gwiazda zajada się mięsem i wciąż zachwyca nienaganną figurą, to koniecznie należy wziąć z niej przykład!
 

Jak będą wyglądały święta Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki?
Fot. Instagram @pkrupinska

Takie piękne ciasteczka upiekła w zeszłym roku z pomocą córeczki Tosi.
 

Idealne prezenty? Przemyślane i praktyczne!

Prezenty planuję wcześniej. Dbam o to, żeby naprawdę uszczęśliwić rodzinę. Czasem już w lipcu wiem, czym obdaruję najbliższych. 

A co sama najbardziej lubi dostawać? Będziecie zaskoczeni!

Uwielbiam praktyczne, kuchenne prezenty! Mikser, blender i inne cuda to coś, co z pewnością mnie ucieszy. Nie ukrywam - nie znam się na sprzęcie i kiedy dostaję akcesoria kuchenne jestem po prostu przeszczęśliwa! 

Z okazji świąt życzymy Paulinie Krupińskiej samych trafionych podarunków. Mamy nadzieję, że pod choinką znajdzie wymarzoną sokowirówkę! :)


A jak będą wyglądały wasze święta?


Polecamy: To będzie pierwsze Boże Narodzenie małej Klary Lewandowskiej! Wiemy, jak Ania i Robert przygotowują się do tych świąt!

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Makijaż glow, który doda ci blasku

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.