Zapomnij o zwykłych sklepach z pamiątkami!

Aleksandra Charzewska 2 sierpnia 2018 15:29

Swój wakacyjny budżet chcesz przeznaczyć na zakupy? Zrób to w wielkim stylu! Najlepiej w luksusowych Pop–Up Stores największych domów mody. Idea Pop–Up Stores polega na tworzeniu unikatowych, tymczasowych sklepów w miejscach, które w danym okresie są bardzo atrakcyjne. W te wakacje możecie je znaleźć na wyspie Mykonos, Capri i w Saint-Tropez.  

1/5
pop-up stores
Copyright @materiały prasowe
1/5

Pop–Up Store marki Dior na greckiej wyspie Mykonos łatwo jest przeoczyć! To miejsce doskonale wpasowuje się w architekturę tej wyspy. Możecie znaleźć tam również pamiątki! Na wielu akcesoriach, które można tam nabyć napis Dior został zastąpiony nazwą tej rajskiej wyspy. 

2/5
pop-up stores
Copyright @materiały prasowe
2/5

Butik Chanel w Saint-Tropez zupełnie nie przypomina ich standardowego butiku! Cały pokryty jest kolorową cegłą i zielonym dachem. Na dziedzińcu znajduje się basen i kilka leżaków. Ten Pop–Up Store to prawdziwa ostoja wielkiej mody w wakacyjnym wydaniu!

3/5
pop-up stores
Copyright @materiały prasowe
3/5

Pop–Up Store Loewe na Ibizie ma wyjątkowy asortyment. Możecie tu nabyć kolekcję współtworzoną z jedną z rodzimych marek – Paula's Ibiza. Dodatkową atrakcją jest jego interesujący designe. To zdecydowanie punkt obowiązkowy na mapie każdego fashionisty! 

4/5
pop-up stores
Copyright @materiały prasowe
4/5

To się nazywa butik! Marka Oscar de la Renta na wyspie Mykonos stworzyła prawdziwe cudo! Ogromne, przeszklone drzwi są tam zawsze otwarte dla wszystkich zainteresowanych zakupami. Znajdziecie tam kostiumy kąpielowe, okulary przeciwsłoneczne i inne akcesoria plażowe. 

5/5
pop-up stores
Copyright @materiały prasowe
5/5

Butik Chanel na Capri również zachwyca architekturą! Białe okna i balustrady w ciekawy sposób kontrastują z kolorem cegły i zielenią wyspy. W takim miejscu na pewno przyjemniej się robi zakupy! 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!