Jego wnętrza są naprawdę niesamowite!

Sabina Zięba 17 kwietnia 2018 09:00

W polskim show-biznesie w ostatnich dniach zdecydowanie najwięcej emocji wywołuje ślub Dody i Emila Stępnia, który para ukrywała do samego końca. Pobrali się oni w hiszpańskiej Marbelli w Villa Padierna Hotels & Resorts. Jest to pięciogwiazdkowy luksusowy hotel, który został zaprojektowany na wzór toskańskiego pałacu. 

Oferuje on przyjezdnym 129 luksusowych pokoi, apartamentów oraz willi, a także rozrywkę w postaci SPA o powierzchni dwóch tysięcy metrów kwadratowy, rzymskiego amfiteatru, krytych i odkrytych basenów, luksusowego klubu plażowego oraz trzech 18-dołkowych pól golfowych. Hotel posiada również trzy restauracje, w tym jedną nagrodzoną trzema gwiazdkami Michelina, bar z salą kominkową oraz kawiarnię. Dwie osoby za dobowy pobyt w tym przepięknym miejscu, muszą zapłacić co najmniej 1500 złotych. Zobaczcie zdjęcia!  

1/5
Copyright @Materiały prasowe
1/5

2/5
Copyright @Materiały prasowe
2/5

3/5
Copyright @Instagram
3/5

4/5
Copyright @Materiały prasowe
4/5

5/5
Ślub Dody, Emil Stępień
Copyright @Instagram/Doda
5/5

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Chris Pratt zachwyca w kolejnej części Jurassic World!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.