Marta Roszewska 11 sierpnia 2017 13:07
1/5
Samolot Jet Luxa, jego wnętrza oraz Kylie Jenner
Copyright @Instagram @jetluxlife
1/5

JetLux, to pierwsza firma na świecie zajmująca się czarterowaniem samolotów, która należy do CTMS Travel Group. Korporacja od ponad 30 lat oferuje usługi podróżnicze na najwyższym poziomie – pod koniec 2016 roku w zasobach JetLuxa znajdowało się ponad 6 tysięcy najbardziej luksusowych, prywatnych samolotów dla najzamożniejszych klientów. To nie tylko luksus i komfort - samoloty JetLuxa stanowią grupę najbezpieczniejszych środków transportu na świecie.

 

Wybór samolotu

 

 

 

Na podstawie osobistych preferencji klienta firma przydziela właściwy samolot. Do wyboru są trzy rodzaje samolotów według kryterium wielkości: small jets, midsize jets oraz large jets. Wymagania są bardzo różne, jednak najczęściej pojawiające się aspekty to: wysokie bezpieczeństwo lotu, dostęp do odległych miejsc docelowych czy pięciogwiazdkowy sprzęt gastronomiczny. W naszej galerii dowiecie się, co kryją wnętrza samolotów JetLuxa!

 

Zobacz także: Top 5: najciekawsze wnętrzarskie konta na Instagramie.

2/5
Kylie Jenner podróżująca samolotem Jet Lux
Copyright @Instagram @jetluxlife
2/5

Ulubieniec gwiazd

JetLux w niezwykle szybkim tempie stała się ulubionym środkiem transportu miliarderów oraz gwiazd. Obecnie z usług czarterowych JetLuxa korzystają w większości celebryci, publikując w mediach społecznościowych filmiki i zdjęcia z luksusowych lotów. Dzięki JetLux stał się niezwykle ważną częścią całej podróży – wysoki komfort i udogodnienia na najwyższym poziomie zapewniają dużą dawkę wrażeń dla klientów.

 

Zobacz też: Nie tylko Kourtney Kardashian. Światowe gwiazdy pokochały kostiumy kąpielowe polskiej marki

 

3/5
Posiłek w samolocie Jet Luxa
Copyright @Instagram @jetluxlife
3/5

Uczta dla oczu i żołądka

Podczas lotu goście mogą nacieszyć się wykwintnymi daniami serwowanymi wedle wcześniej ustalonych przez nich preferencji. Do tego alkohole z najwyższej półki i nieograniczony dostęp do obsługi na pokładzie.

4/5
Część sypialniania w samolocie Jet Lux
Copyright @Instagram @jetluxlife
4/5

Część sypialniana

Męczący lot? Zdrzemnij się! Samoloty JetLuxa mają również w swojej ofercie kabinę sypialnianą. Oczywiście z nieograniczonym dostępem do wifi i telewizji.

5/5
Wnętrza samolotu Jet Lux
Copyright @Instagram @jetluxlife
5/5

Kraina

 

Wnętrza samolotów robią wrażenie – kabiny wyposażone są w najbardziej pożądane nowinki technologiczne, a na ścianach samolotu wiszą prawdziwe dzieła sztuki.

 

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Jak wyglądają przygotowania do sesji?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą VIVY! jest Karolina Szostak. Zobacz, co jeszcze w nowym numerze!