Olga Figaszewska 22 lutego 2017 13:15
1/3
Anna i Robert Lewandowscy w Rzymie
Copyright @Anna i Robert Lewandowscy/Instagram
1/3

 Dla Ani i Roberta Lewandowskich ostatnie miesiące to czas intensywnej pracy. W kwietniu na świat przyjdzie ich córka, Klara. Para każdą wolną chwilę stara się spędzać razem. Na swoich kanałach społecznościowych chętnie publikują kolejne zdjęcia z podróży. Gdzie tym razem wyjechali na wspólny urlop?

 

Zobacz też: Tak zirytowana Anna Lewandowska jeszcze nie była! Co się stało?

 

Trenerka wróciła niedawno z obozu treningowego organizowanego dla kobiet, rozpoczęła pracę nad swoją nową książką, a Robert mógł w końcu odpocząć od piłki i rozgrywek Ligii Mistrzów. Razem z Bayernem Monachium odnoszą kolejne zwycięstwa. Anna i Robert Lewandowscy postanowili znaleźć chwilę dla siebie z dala od mediów, show-biznesu czy pracy. Wyjechali do słonecznego Rzymu, gdzie spędzili kilka dni. W pełni wykorzystali ten czas na zwiedzanie zabytkowego miasta, w tym Placu Hiszpańskiego czy Koloseum.

 

Polecamy też: Tak Anna i Robert Lewandowscy okazują sobie czułość na Instagramie. Już wiosną dołączy do nich córka

 

Lewandowscy w mediach społecznościowych

Ania i Robert Lewandowscy są niezwykle aktywni w mediach społecznościowych. Chętnie dzielą się prywatnymi chwilami: pokazują codzienne życie, wakacje, treningi i pasje. Mają z kim. Robert Lewandowski ma na Facebooku 9 milionów lajków i 7 milionów 700 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Anna też radzi sobie całkiem dobrze: ma 1 milion 300 tysięcy lajków na Facebooku i 966 tysięcy obserwujących na Instagramie.

 

Zobaczcie zdjęcia Ani i Roberta Lewandowskich z podróży do Rzymu.

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami nowego numeru są: Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska i Karolina Malinowska. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!