Biuro Reklamy 

Uroda Życia, Viva, Viva.pl

ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa

 

Małgorzata Golba

Dyrektor Biura Reklamy

e-mail: malgorzata.golba@edipresse.pl

22 584 23 11, 607 571 505

 

Anna Mijakowska

Zastępca Dyrektora Sprzedaży Digital Edipresse

e-mail: anna.mijakowska@edipresse.pl

tel. 22 584 22 72, 607 461 271

 

Roma Latawiec

Zastępca Dyrektora Biur Reklamy

e-mail: roma.latawiec@edipresse.pl 

tel.: 22 584 23 12, 609 106 548

 

Monika Klimiuk

Handlowiec

e-mail: monika.klimiuk@edipresse.pl

tel.: 22 584 22 90, 693 532 150

 

Dagmara Zawistowska

Handlowiec

e-mail: dagmara.zawistowska@edipresse.pl

tel.: 22 584 23 15, 697 072 534

 

Joanna Sawa

Handlowiec

e-mail: joanna.sawa@edipresse.pl

tel.: 22 584 24 00, 693 297 338

 

Agnieszka Domańska

Handlowiec  

e-mail: agnieszka.domanska@edipresse.pl

tel.: 22 584 22 91, 609 984 254

 

Magdalena Łukasiewicz

Handlowiec

e-mail: magdalena.lukasiewicz@edipresse.pl 

tel.: 22 584 23 63, 607 950 986

 

Magdalena Rogulska

Specjalista ds. obsługi biura reklamy

e-mail: magdalena.rogulska@edipresse.pl 

tel.: 22 584 23 13

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Gessler z synem Tadeusz po raz pierwszy tak szczerze o swojej relacji!