Zespół VIVA!pl:

Katarzyna Przybyszewska-Ortonowska, redaktor naczelna

Katarzyna Sielicka, redaktor wicenaczelna

Sylwia Olech, wydawca prowadzący
sylwia.olech@edipresse.pl


Konrad Szczęsny, redaktor, wydawca działu people
konrad.szczesny@edipresse.pl

Marcin Brzeziński, szef działu moda
marcin.brzezinski@edipresse.pl

Marta Cieplak, szefowa działu uroda
marta.cieplak@edipresse.pl

Gabriela Czernecka, redaktor działu people
gabriela.czernecka@edipresse.pl

Olga Figaszewska, redaktor działu people
olga.figaszewska@edipresse.pl

Weronika Kostyra, redaktor działu people
weronika.kostyra@edipresse.pl

Rafał Kowalski, redaktor działu people
rafal.kowalski@edipresse.pl

Monika Krupska, redaktor działu people
monika.krupska@edipresse.pl

Barbara Łubko, redaktor szefowa działu life style
barbara.lubko@edipresse.pl

Sabina Zięba, redaktor działu moda
sabina.zieba@edipresse.pl

Marcin Ziółko, operator i montażysta

Wojciech Klauze, operator i montażysta

Dawid Ziemba, operator i montażysta

 

VIVA!pl w social media:

Facebook: www.facebook.com/MagazynViva
Instagram: www.instagram.com/viva_magazyn/

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Dziesięć pięknych, spełnionych i inspirujących kobiet...czyli nasz nowy numer #VIVA!power. A w nim...