Seria Quinny Luxe Sport na pewno przypadnie Ci do gustu!

Po niemal dwóch dekadach doświadczenia w modzie, Rachel Zoe stała się symbolem ponadczasowego stylu. W tym roku, jako mama i projektantka, zdecydowała się stworzyć drugą w swoim życiu serię wózków dziecięcych we współpracy z marką Quinny. Wózki tej firmy pokochały już m. in. takie gwiazdy, jak Alessandra Ambrosio czy Gisele Bündchen. Sama Rachel zdradziła: „Do tej kolekcji zainspirowała mnie nowoczesna kobieta w ciągłym ruchu, która beztrosko wygląda w codziennych zmaganiach bycia mamą, jednocześnie nie rezygnując z komfortowego stylu. Połączenie klasycznej czerni i bieli z metalicznymi akcentami, tworzy dopracowany i wyrafinowany wygląd, ale także zapewnia rodzicom funkcjonalne rozwiązania”.

Zaprojektowana przez nią kolekcja Luxe Sport to luksusowe podejście do najnowszych sportowych trendów. Cała seria wózków Zapp X została stworzona z myślą o wygodzie, komforcie i funkcjonalnych rozwiązaniach. Wśród wszystkich tych produktów wyróżnia się linia Luxe Sport: wózek Zapp Flex Plus, gondola Lux, fotelik Pebble Plus, śpiworek do wózka oraz torba na akcesoria tworząc harmonijny zestaw.  Poprzednia seria stworzona przez projektantkę cieszyła się ogromnym sukcesem. Jak będzie tym razem?  

1/4
Copyright @Instagram
1/4

Gisele Bundchen z wózkiem Quinny Moodd.

2/4
Copyright @Materiały prasowe
2/4

Rachel Zoe z zestawem Quinny zaprojektowanym przez siebie.

3/4
Copyright @Instagram
3/4

Alessandra Ambrosio z wózkiem Quinny Moodd.

4/4
Copyright @Materiały prasowe
4/4

Wózek Quinny z fotelikiem Maxi-Cosi z kolekcji Luxe Sport.

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.