VIVA! VIDEO

Zaglądamy do garderoby Bogny Sworowskiej, jednej z najlepiej ubranych Polek! EKSKLUZYWNE VIDEO

Klucz do jej stylu to luksus i wygoda. Sprzeczność? Tylko pozornie! Bogna Sworowska, była modelka i druga wicemiss Miss Polonia 1987, piękność, dla której czas się zatrzymał, umie to połączyć!

Polecamy też: Już jest nowy numer magazynu VIVA! MODA! Zdradzamy, co w nim znajdziecie!

Jedna z najpiękniejszych Polek swój styl określa jako „prostota i minimalizm”. W jej szafie na co dzień nie może zabraknąć spranych wygodnych jeansów, najchętniej marek Levi's, True Religion i Lee, bo świetnie na niej leżą. Ostatnio pojawiły się tam też białe jeansy od Łukasza Jemioła, które bardzo polubiła. Do tego T-shirty, często białe, na przykład marki Ralph Lauren, kupowane w USA. Chętniej nosi duże kaszmirowe swetry niż marynarki, zamiast sukienek spódnice, do których wkłada grube rajstopy. Na co dzień woli „zestawy dwuczęściowe”, bo są łatwiejsze w obsłudze. Dominują naturalne tkaniny, bawełna. Materiały syntetyczne tylko wtedy, gdy wymaga tego krój ubrania.

Jakie jeszcze sekrety swojego stylu zdradziła nam Bogna Sworowska? Sprawdźcie w naszym wideo!

A cały wywiad z modelką znajdziecie w najnowszym numerze magazynu VIVA! MODA z Partycją Gardygajło na okładce.

Fot. Frederic Pinet

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Chris Pratt zachwyca w kolejnej części Jurassic World!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.