VIVA! Tylko u nas

Co wydarzyło się na pokazach Diora i Chanel? Zdradza TYLKO NAM dyrektor kreatywna VIVY! MODY, Agnieszka Ścibior!

Marcin Brzeziński 9 września 2017 15:00
Dyrektor kreatywna VIVY! MODY, Agnieszka Ścibior na pokazach w Paryżu
Fot. East News

Dyrektor kreatywna VIVY! MODY, Agnieszka Ścibior jest stałym gościem pokazów Tygodnia Mody w Paryżu. A tak w najnowszym numerze magazynu opisuje jedno z najbardziej spektakularnych paryskich wydarzeń, jakim był bez wątpienia pokaz Chanel: „Cztery razy w roku Karl Lagerfeld zmienia Grand Palais w zaskakującą przestrzeń. Tym razem pod szklanym dachem muzeum stanęła wieża Eiffla. 45-metrowa replika wyglądała tak realistycznie, że Katy Perry, która przyleciała ze Stanów specjalnie na pokaz Chanel, nie była pewna, czy nie przeniesiono tu przypadkiem prawdziwej wieży, by uczcić Mistrza. A była ku temu okazja.
Po pokazie widownię poproszono o pozostanie na miejscach i burmistrz Paryża, pani Anne Hidalgo, odznaczyła projektanta medalem Grand Vermeil de la Ville. W czasie wzruszającego przemówienia powiedziała, że „choć talent i wyobraźnia Karla mają światowy wymiar, to dzięki niemu Paryż staje się piękniejszym i bardziej twórczym miejscem”. Mistrz urodzony w Niemczech nie widzi siebie jako Francuza, choć Paryż nazywa swoim domem już od siedmiu dekad. Nie ma chyba lepszego miejsca na przyjęcie takiej nagrody niż właśnie w cieniu wieży Eiffla”.


A co wydarzyło się na pokazach Diora i Jean Paul Gaultier? Przeczytajcie paryski raport Agnieszki Ścibior w najnowszej VIVIE! MODZIE. Już w kioskach!

Dyrektor kreatywna VIVY! MODY, Agnieszka Ścibior na pokazach w Paryżu
Fot. East News, Piotr Stokłosa

Agnieszka Ścibior w drodze na otwarcie wystawy retrospektywnej Diora. Zdjęcie z wystawy z okazji 70. rocznicy powstania domu mody Christian Dior w paryskim Musée des arts décoratifs.

Polecamy też: W Paryżu została otwarta wystawa z okazji 70-lecia domu mody Christian Dior! Jest… fenomenalna!

Nowy numer magazynu VIVA! MODA! z Kasią Struss na okładce
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Okładkową sesję z Kasią Struss stylizowała dyrektor kreatywna VIVY! MODY! Agnieszka Ścibior.

Polecamy też: W najnowszej VIVIE! MODZIE Agnieszka Ścibior relacjonuje najlepsze pokazy z paryskiego Tygodnia Mody

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Makijaż glow, który doda ci blasku

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.