Zobaczcie looki stylowego piłkarza i jego partnerki

Sabina Zięba 26 listopada 2018 18:30

Grzegorz Krychowiak bez wątpienia jest najbardziej stylowym polskim piłkarzem, a modelka Celia Jaunat bez problemu dotrzymuje mu kroku. Para nie ukrywa, że lubi wydawać duże kwoty na ubrania i dodatki. Jednak co ciekawe, to piłkarz jest bardziej wymagający, jeżeli chodzi o modowe prezenty.

W wywiadzie dla Vivy! kilka miesięcy temu wyznał: „Mam swój styl i zazwyczaj jak ktoś mi coś kupuje, wymieniam, nie potrafię tego wytłumaczyć. Rzeczy różnią się detalami, wykończeniem, ciekawym zestawieniem drobiazgów. To właśnie decyduje o tym czy, czy koszula albo spodnie podobają mi się, czy nie”.

Przez fakt, że Grzegorz zwraca uwagę głównie na jakość ubrań, gustuje w takich markach, jak Balmain, Yves Saint Laurent, Hermes czy Gucci. Jego narzeczona stawia również na Balenciagę, Acne Studios oraz Chanel. Sama twierdzi: „Uwielbiam bawić się swoim wyglądem. Zawsze kochałam modę, ale odkąd zamieszkaliśmy w Paryżu, ta pasja się rozwinęła”.

W ostatnim czasie para przebywa w mroźnej Rosji, gdzie Krychowiak jest zawodnikiem Lokomotiwu Moskwa. Media obiegła właśnie fotografia, na której zakochani pozują w takich samych (najmodniejszych w tym sezonie) płaszczach „teddy”. Uwagę internautów jednak zwróciły śniegowce sportowca, które mimo wysokiej ceny i dobrej firmy, wydały im się zabawne, a nie stylowe.

Jakich marek są poszczególne elementy ich outfitów? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/6
Copyright @Instagram
1/6

Para w takich samych płaszczach „teddy” marki MaxMara. W looku piłkarza zwracają uwagę również futrzane śniegowce Yves Saint Laurent za 6 tysięcy złotych. Celia postawiła na skórzane kozaki z tej samej firmy.

2/6
Copyright @Instagram
2/6

Celia w kurtce Balenciaga, swetrze Balmain oraz kozakach Yves Saint Laurent.

3/6
Copyright @Instagram
3/6

Piłkarz w ostatnim czasie często stawia również na całe outfity lub dodatki własnej marki, Balamonte.

4/6
Copyright @Instagram
4/6

Modelka w swetrze z Zary, spodniach Balmain oraz botkach Biondini Paris.

5/6
Copyright @Instagram
5/6

Grzegorz Krychowiak w płaszczu Balmain.

6/6
Copyright @Instagram
6/6

Jaunat w kurtce MO&Co., okularach Acne Studios i kozakach Balenciaga.

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Krystyna Janda opowiada o tym, jak nie poddać się losowi i robić to, co się kocha