ZE ŚWIATA MODY

Zobaczcie trzecią odsłonę kampanii Reserved z Joanną Kulig i Jeanne Damas!

To już zakończenie niezwykłej jesiennej przygody...

Redakcja VIVA! 27 września 2018 15:45
Fot. Materiały prasowe

Przed nami ostatni filmik dotyczący jesiennej kampanii Reserved w reżyserii Gordona von Steinera. Tym razem Joanna Kulig u boku Jeanne Damas ujmuje nie tylko swoim wyglądem, ale również... głosem! W najnowszym wideo aktorka w towarzystwie fortepianu w jazzowej aranżacji wykonuje utwór „Yes Sir, I can boogie”.  Widzimy przy tym zmysłową grę spojrzeń, gestów i niedomówień, jaka rozgrywa się między bohaterkami...

„Rendez-vous”, czyli ostatnia odsłona kampanii Reserved

Rozdział „Rendez-vous” stanowi zbiór wrażeń między snem, a jawą i ukazuje relację bohaterek, w tańcu przypominającym przedwojenne tango. Cała rzecz dzieje się w scenerii eleganckiego klubu muzycznego. Jakie jest tego przesłanie? Współczesna kobieta może wybrać swoją rolę i w tańcu, i w życiu. W wideo Jeanne Damas i Joanna Kulig zostają celowo skontrastowane - jedna z nich nosi czarną kopertową sukienkę, a druga obszerną koszulę, jakby wyjętą z męskiej szafy.

W tej odsłonie możemy zobaczyć głównie ubrania czarne i białe, które zapowiadają w Reserved nową kapsułową kolekcję Premium. Znajdziemy wśród nich sporo zapożyczeń z męskiej szafy oraz ponadczasowe, klasyczne fasony. Skupiona jest ona również na jakości – projektanci postawili na szlachetne materiały, jak wełna z merynosów, kaszmir, bawełna organiczną czy bawełna Pima.

Sama dyrektor marketingu Reserved, Monika Kapłan, dodała: „Kobiecość ma nieskończoną liczbę definicji i każda z nich jest piękna”. Stąd podział kampanii na 3 części, z której każda pokazuje inną wizję kobiecości. Choć są odmienne, łączy je język tańca, który tak jak trendy w modzie - można interpretować na wiele sposobów.

Joanna Kulig i Jeanne Damas w kampanii Reserved

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!