ZE ŚWIATA MODY

Gwiazdy w militarnych płaszczach. Z czym jej nosić, żeby wyglądać… jak one?

Marcin Brzeziński 22 grudnia 2017 17:00
Gwiazdy w militarnych płaszczach
Fot. East News, ons.pl/Małgorzata Rozenek-Majdan,Maffashion, Anja Rubik, Joanna Przetakiewicz, Natasza Urbańska

Ten sezon należy bez wątpienia do militarnych płaszczy. Stylowe, dwurzędowe okrycia, nawiązujące do kroju munduru, znalazły już uznanie gwiazd. Dominują modele czarne i granatowe, ale na przykład Natasza Urbańska zdecydowała się na wersję kawa z mlekiem. Liczą się również detale. Niektóre płaszcze mają pagony i naszywane kieszenie, a w innych – wojskowego charakteru dodają jedynie złote lub srebrne guziki. Niebagatelny jest również wybór kołnierza. Wąskie wysmuklają sylwetkę, zaś kołnierz szalowy przyda się zmarzluchom. A z czy najlepiej nosić takie militarne dwurzędówki? Okazuje się, że… ze wszystkim! Jak Małgorzata Rozenek-Majdan z dżinsami, jak Maffashion z wzorzystą sukienką lub jak Anja Rubik z czarnymi, skórzanymi rurkami. Osobom skłonnym do ekstrawagancji polecamy zaś wysokie, czerwone kozaki. Tak właśnie zrobiła Joanna Przetakiewicz. Militarny płaszcz… to jest to!

Małgorzata Rozenek-Majdan w militarnych płaszczach
Fot. Pinterest
Małgorzata Rozenek-Majdan w militarnych płaszczu ozdobionym kolorowymi naszywkami.

Polecamy też: Gigi Hadid, Selena Gomez, Joanna Przetakiewicz, Irina Shayk witają zimę w krótkich kożuszkach! Gdzie je kupisz?

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Chris Pratt zachwyca w kolejnej części Jurassic World!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.