Marcin Brzeziński 12 lutego 2018 12:30
1/11
Victoria’s Secret walentynkowa kampania 2018
Copyright @ons.pl
1/11

Amerykańska marka Victoria's Secret jak co roku na początku lutego prezentuje swoją walentynkową sesję wizerunkową. Główne role grają w niej oczywiście piękne Aniołki i kusząca bielizna. Tym razem różowe, czarne i czerwone staniki, figi i body reklamują: Jasmine Tookes, Romee Strijd, Taylor Hill, Josephine Skriver, Elsa Hosk i Lily Aldridge. Na jednym z najbardziej efektownych zdjęć ubrana w różowy stanik Elsa Host wyciąga w naszą stronę serduszko z napisem „You’re mine” czyli „Jesteś mój”.

Polecamy też: Zobaczcie nową, miłosną kolekcję Łukasza Jemioła! Czy sprawdzi się jako walentynkowy prezent?
 

Aniołki Victoria's Secret mają głos

„Walentynki to dzień, w którym powinniście sobie okazać, jak bardzo się kochacie. Zróbcie więc coś o czym zawsze wspólnie marzyliście, a na co nigdy nie było czasu”, radził jakiś czas temu przy okazji Święta Zakochanych słynny Aniołek, Adriana Lima. Inna gwiazda Victoria’s Secret Sara Sampaio miała zaś bardziej konkretną wskazówkę: „Panowie, przed wizytą w sklepie Victoria's Secret sprawdźcie, jaki rozmiar bielizny nosi wasza ukochana. Żeby potem nie było przykrych niespodzianek”.
Naszym zdaniem warto wziąć pod uwagę radę tego praktycznego Aniołka! A teraz zapraszamy do naszej gorącej, walentynkowej galerii z kampanią Victoria’s Secret!

Elsa Host z serduszkiem z napisem „You’re mine” czyli „Jesteś mój”.
 

Polecamy też: Tom Ford zaprezentował pierwszą linię męskiej bielizny! To dobry pomysł na walentynkowy prezent, choć bardzo… kosztowny

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Chris Pratt zachwyca w kolejnej części Jurassic World!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.