ZE ŚWIATA MODY

Jak zabłysnąć przy wigilijnym stole? Wybierz stylową biżuterię ze świątecznymi motywami!

Marcin Brzeziński 24 grudnia 2017 14:00
Biżuteria ze świątecznymi motywami
Fot. Pierścionek Swarovski, 399 zł; naszyjnik z gwiazdkami W.Kruk, 409 zł; kolczyki z gwiazdkami W.Kruk, 69 zł; charms Pandora, 159 zł; kolczyki płatki śniegu Apart, 219 zł; bransoleta z aniołkiem Yes, 209 zł; naszyjnik z aniołkiem Apart, 649 zł

Chcesz zabłysnąć przy wigilijnym stole? Pomoże ci w tym wyjątkowa biżuteria! Jest w czym wybierać, bo na te szczególne dni projektanci przygotowali kolekcje dedykowane Świętom Bożego Narodzenia. Takie właśnie znaleźliśmy w ofercie marek Apart i Pandora. Ale poszukiwania u innych producentów biżuterii też mają sens. W kolekcjach marek W.Kruk, Yes czy Swarovski pojawiają się bowiem naszyjniki i bransoletki ozdobione gwiazdkami czy aniołkami, które także mają świąteczny charakter. A co najważniejsze taka błyskotka może nie tylko olśnić bliższą i dalszą rodzinę, ale sprawdzi się również znakomicie jako gwiazdkowy prezent!

Biżuteria ze świątecznymi motywami
Fot. Materiały prasowe

Naszyjnik z zawieszką Yes, 379 zł; naszyjnik Apart ok. 329 zł; naszyjnik z gwiazdką W.Kruk, 149 zł; charms Pandora, 119 zł i 179 zł, bransoleta Swarovski, 289 zł, kolczyki Apart, 239 zł.

Polecamy też: Tych rzeczy nie zakładaj na… Wigilię! Oto nasz poradnik pół żartem, pół serio!

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Chris Pratt zachwyca w kolejnej części Jurassic World!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.