ZE ŚWIATA MODY

Szukasz pomysłu na Sylwestra? Wybierz tak jak gwiazdy kreacje i dodatki z piórami!

Marcin Brzeziński 26 grudnia 2017 15:00
Gwiazdy w ubraniach i butach ozdobionych piórami
Fot. East News, ons.pl/Aneta Kręglicka, Poppy Delevingne, Penélope Cruz, Beyonce, Joanna Horodyńska

Gwiazdy polubiły kreacje i dodatki z piórami! Wydawać by się mogło, że kariera piór w modzie jest już dawno skończona i pojawiać się będą wyłącznie w kostiumach inspirowanych stylem lat 20. minionego wieku lub… rewiach na lodzie. A tymczasem na światowych i polskich czerwonych dywanach zaroiło się od pierzastych sukienek i akcesoriów. Zdobią rękawy, dekolty i treny spektakularnych kreacji w najrozmaitszych stylach i długościach, a czasem jak w przypadku Beyonce są ich jedynym składnikiem. W Polsce szczególne wrażenie wywarła na nas kreacja z ostatniej kolekcji MMC Studio, którą zaprezentowała niedawno Joanna Horodyńska. A to dlatego, że pióra połączono w niej z przezroczystą, jakby plastikową tkaniną. Równie popularne są również pierzaste dodatki. W tej kategorii prym wiodą buty. I tu znowu nie sposób nie wspomnieć Joanny Horodyńskiej i jej różowych sandałków od Prady. Naszym zdaniem zaskakujący powrót piór można z powodzeniem wykorzystać na Sylwestra i w karnawale. A wam, jak się podobają pierzaste ubrania i dodatki?

Joanna Horodyńska w ubraniach i butach ozdobionych piórami
Fot. East News

Joanna Horodyńska w kreacji polskiej marki MMC Studio i butach ozdobionych piórkami domu mody Prada.

Polecamy też: Jak gwiezdny pył! Gwiazdy zakochały się w błyszczących, srebrnych butach! A wam, jaki srebrny model najbardziej przypadł do gustu?

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Małgorzata i Radosław Majdanowie o tym, czego nauczyli się o sobie dzięki podróżom! Zobacz ich niezwykłe zdjęcia z Izraela!