ZE ŚWIATA MODY

Szukasz pomysłu na Sylwestra? Wybierz tak jak gwiazdy kreacje i dodatki z piórami!

Marcin Brzeziński 26 grudnia 2017 15:00
Gwiazdy w ubraniach i butach ozdobionych piórami
Fot. East News, ons.pl/Aneta Kręglicka, Poppy Delevingne, Penélope Cruz, Beyonce, Joanna Horodyńska

Gwiazdy polubiły kreacje i dodatki z piórami! Wydawać by się mogło, że kariera piór w modzie jest już dawno skończona i pojawiać się będą wyłącznie w kostiumach inspirowanych stylem lat 20. minionego wieku lub… rewiach na lodzie. A tymczasem na światowych i polskich czerwonych dywanach zaroiło się od pierzastych sukienek i akcesoriów. Zdobią rękawy, dekolty i treny spektakularnych kreacji w najrozmaitszych stylach i długościach, a czasem jak w przypadku Beyonce są ich jedynym składnikiem. W Polsce szczególne wrażenie wywarła na nas kreacja z ostatniej kolekcji MMC Studio, którą zaprezentowała niedawno Joanna Horodyńska. A to dlatego, że pióra połączono w niej z przezroczystą, jakby plastikową tkaniną. Równie popularne są również pierzaste dodatki. W tej kategorii prym wiodą buty. I tu znowu nie sposób nie wspomnieć Joanny Horodyńskiej i jej różowych sandałków od Prady. Naszym zdaniem zaskakujący powrót piór można z powodzeniem wykorzystać na Sylwestra i w karnawale. A wam, jak się podobają pierzaste ubrania i dodatki?

Joanna Horodyńska w ubraniach i butach ozdobionych piórami
Fot. East News

Joanna Horodyńska w kreacji polskiej marki MMC Studio i butach ozdobionych piórkami domu mody Prada.

Polecamy też: Jak gwiezdny pył! Gwiazdy zakochały się w błyszczących, srebrnych butach! A wam, jaki srebrny model najbardziej przypadł do gustu?

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Chris Pratt zachwyca w kolejnej części Jurassic World!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.