ZE ŚWIATA MODY

Dawid Woliński, Anna Lewandowska i Ada Fijał tej zimy wybierają szale w rozmiarze XXL! Jak je noszą?

Marcin Brzeziński 21 grudnia 2017 18:00
Gwiazdy noszą szale w rozmiarze XXL
Fot. East News/Dawid Woliński, Anna Lewandowska, Ada Fijał, Rita Ora

Gwiazdy starają się ogrzać i… wybierają szale w rozmiarze XXL. Dawid Woliński na przykład wciąż nie może się rozstać ze swym oversizowym szalem od Balenciagi. Ada Fijał zaś z dumą prezentuje wielki szal z widocznym logo marki Off-White. Anna Lewandowska walczy z zimnem z pomocą sporej dawki czerwonej wełny, Jessica Mercedes wybiera uspokajającą szarość, a Maffashion woli bielszy odcień bieli. A to nie wszystkie możliwości! Nam do gustu przypadł szczególnie kraciasty szal, w którym pokazała się ostatnio Rita Ora.  Jak nosić takie wełniane giganty? Jeszcze raz spójrzmy na gwiazdy! Modele z dużym logo noszą tak by znak firmowy należycie wyeksponować. Szale gładkie wiążą w fantazyjne węzły. Blogerki odcinają się od całej reszty. Ich szale swobodnie spływają do ziemi. A teraz... wybór szala i metody jego wiązania należy tylko do was!

Gwiazdy noszą szale w rozmiarze XXL
Fot. Instagram @maffashion_official @jemerced

Maffashion i Jessica Mercedes wybrały tej zimy szale w rozmiarze XXL.

Polecamy też: Gigi Hadid, Selena Gomez, Joanna Przetakiewicz, Irina Shayk witają zimę w krótkich kożuszkach! Gdzie je kupisz?
 

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Chris Pratt zachwyca w kolejnej części Jurassic World!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.