Która z nich wyglądała najlepiej?

Sabina Zięba 10 września 2018 13:09

W niedzielny wieczór 9 września na stadionie warszawskiej Legii odbył się mecz TVN kontra WOŚP, podczas którego zbierane były środki na zakup karetki noworodkowej dla Kliniki Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Choć w regulaminowym czasie gry mecz zakończył się wynikiem 2:2, to po rzutach karnych wygrała drużyna WOŚP 4:2.

Na wydarzeniu zjawiło się wiele gwiazd związanych z popularną stacją. Do zdjęć pozowała m. in. Katarzyna Sokołowska, Karolina Ferenstein-Kraśko, która z synami z trybun wspierała swojego męża, Piotra, Monika Olejnik z partnerem, Julia Wieniawa czy Małgorzata Rozenek-Majdan, której mąż był kapitanem drużyny TVN. W naszej galerii zebraliśmy ich stylizacje. Kto z nich wyglądał według Was najlepiej?  

1/7
Copyright @ONS
1/7

Katarzyna Sokołowska zdecydowała się na czarno-białą stylizację, której jedynym mocniejszym akcentem była czerwona torebka. Uwagę zwracał również t-shirt z napisem „royal girl” marki Niumi clothes.

2/7
Copyright @East News
2/7

Monika Olejnik na wydarzeniu pojawiła się z partnerem, Tomaszem Ziółkowskim. Dziennikarka zawsze podąża za najnowszymi trendami i już wie, że wraz z nadejściem nowego sezonu krata wróci na ulice!

3/7
Copyright @East News
3/7

Widać, że Małgorzatę Rozenek-Majdan rozgrzewały sportowe emocje! Prezenterka zdecydowała się na biały letni zestaw, w tym bluzę od Ranity Sobańskiej, do której dobrała najmodniejsze buty sezonu, czyli dad shoes Balenciagi.

4/7
Copyright @East News
4/7

Agnieszka Woźniak-Starak wie, że dzwony wracają teraz w wielkim stylu! Prowadząc wydarzenie w towarzystwie Filipa Chajzera zdecydowała się na kurtkę oraz spodnie marki Huzior.

5/7
Copyright @East News
5/7

Ilona Ostrowska postawiła na klasykę, wiedząc, że szpilki i jeansy to zawsze dobre połączenie.

6/7
Copyright @East News
6/7

Karolina Ferenstein-Kraśko delikatną sukienkę z koronką w mocnym kolorze przełamała skórzaną kurtką oraz motocyklowymi butami. Strzał w 10!

7/7
Copyright @East News
7/7

Choć stylizacja Anny Kalczyńskiej jest monochromatyczna i oscyluje w odcieniach bieli oraz szarości, trzeba przyznać, że dziennikarka w niej olśniewa. Casualowe elementy stylizacji idealnie dopełnia sportowa marynarka.

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!