ZE ŚWIATA MODY

Zobaczcie walentynkowe kampanie z Seleną Gomez i Carą Delevingne, które... zachęcają do bycia własną muzą!

Sabina Zięba 14 lutego 2018 14:30
Fot. Materiały prasowe

Zarówno Selena Gomez, jak i Cara Delevingne są obecnie dla wielu młodych ludzi wielką inspiracją. Mimo różnych zawodów, obie starają się motywować kobiety do życia według własnych zasad, bycia niezależnymi i wiernymi swojemu stylowi. Łączy ich również współpraca z marką Puma. Zobaczcie zdjęcia z nowych kampanii marki! Która z nich wypadła lepiej?

Polecamy też: Selena Gomez została ambasadorką znanej marki! Czy tym razem wszystko zawdzięcza swojemu chłopakowi?!

Kampanie Puma wiosna-lato 2018

Cara Delevingne w ubiegłym roku zapoczątkowała serię mini dokumentów, w których silne kobiety dzieliły się swoimi różnorodnymi historiami zachęcającymi do działania. Teraz wzięła natomiast udział w kampanii „DO YOU”, która skupia się na szukaniu własnych inspiracji. W sesji prezentuje niezwykle dziewczęcy model butów Muse, które stabilizują stopę i idealnie przylegają przy kostce, a przy tym występują w bardzo kobiecej palecie kolorów.

Fot. Materiały prasowe

Polecamy też: Kim są styliści gwiazd? Sprawdźcie, kto ubiera Dakotę Johnson, Kendall Jenner czy Rihannę!
 

Natomiast Selena Gomez w tym sezonie promuje... aż 3 modele obuwia! Należą do nich inspirowane street stylem dopasowane PUMA PHENOM Satin z wysoką cholewką i zapięciem na podbiciu, łączące delikatność z nowoczesnym pazurem treningowe PUMA FIERCE Satin oraz inspirowane tańcem funkcjonalne Phenom Low Satin z giętką podeszwą. Pragnąc, by kobietom nigdy nie zabrakło pewności siebie i motywacji, także w kwestii stylu, PUMA twierdzi, iż „stworzyła produkty, które robią wrażenie bez względu na okoliczności”. Co o tym myślicie?

Fot. Materiały prasowe

 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą nowego numeru jest Weronika Rosati. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!