ZE ŚWIATA MODY

Pamiętacie „najpiękniejszą dziewczynkę świata”? Teraz otrzymała nowy tytuł!

Thylane Blondeau znów doceniona!

Marcin Brzeziński 1 stycznia 2019 17:55

Thylane Blondeau ma zaledwie 17 lat, a już została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką świata. Teraz przylgnął do niej kolejny tytuł. Obecnie wzięta modelka i projektantka mody zdobyła tytuł „Najpiękniejszej Twarzy 2018” w plebiscycie TC Candler. Zasłużenie? Zobaczcie sami! 

Najpiękniejsza dziewczynka świata Thylane Blondeau

Ma zaledwie 17 lat, a już przeżyła niejedno. Przyszła na świat w egzotycznej, afrykańskiej République de Côte d’Ivoire. Jest córką prezenterki telewizyjnej Véroniki Loubry i piłkarza Patricka Blondeau. Jako czterolatka pojawiła się na wybiegu pokazu Jean Paul Gaultier. Jako sześciolatka pozowała do zdjęć dla dodatku Vogue Enfants. W wieku lata dziesięciu… stała się bohaterką skandalu. Wtedy to w numerze francuskiego Vogue’a, którego gościnnym redaktorem był sam Tom Ford ukazała się gigantyczna sesja z jej udziałem.

Thylane Blondeau prezentowała się w niej w wyzywających pozach i - kto wie czy nie bardziej - wyzywających kreacjach i makijażach. Po publikacji rozpętało się prawdziwe piekło o zasięgu wszechświatowym. Francuski magazyn oskarżono o rozmyślną seksualizację dzieci. W sprawie sesji Thylane Blondeau wypowiadali się ministrowie i premierzy. A nieświadome powagi sytuacji media bulwarowe okrzyknęły nieletnią modelkę „najpiękniejszą dziewczynką świata”.

Witamy w pierwszym rzędzie!

Na chwilę trochę o niej przycichło, ale na początku tego roku zobaczyliśmy Thylane Blondeau na wybiegu i w reklamach Dolce & Gabbana. Wystąpiła w towarzystwie całego tłumu popularnych influencerów i „osobowości internetowych”. Jak się wkrótce okazało, ona również zgromadziła pokaźną sumkę obserwujących na Instagramie. O tym, że jeszcze nie raz o niej usłyszymy świadczył zakończony w 2017 roku Tydzień Mody w Nowym Jorku.

Na pokazie najnowszej kolekcji Michaela Korsa Thylane Blondeau siedziała w pierwszym rzędzie obok Nicole Kidman, Naomi Watts i Catherine Zeta-Jones. Panna Blondeau ubrana była od stóp do głów w rzeczy z najnowszej kolekcji projektanta, a ręku ściskała kosztującą 8 tysięcy dolarów i wykonaną ze skóry krokodyla torebkę z logo Michael Kors. Towarzystwa nastoletniej piękności dotrzymywał syn Isabelle Adjani i zdobywcy trzech Oscarów Daniela Day-Lewisa, Gabriel-Kane Day-Lewis. A na parę z zainteresowaniem i trochę z zazdrością spoglądała 14-letnia córka Catherine Zeta-Jones, Carys…

Najpiękniejsza dziewczynka świata Thylane Blondeau została okrzyknięta najpiękniejszą twarzą 2018 roku! A jak wygląda teraz? Zobaczcie sami! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!