Viva.pl

1/11
Copyright @East News
1/11

W przeciągu dwudziestu lat kariery Agnieszki Chylińskiej mieliśmy okazję widzieć jej wiele różnych wcieleń. Była już rudowłosą rockmanką o kilkukilogramowej nadwadze, słodką blondynką w niezwykle kobiecych ubraniach i chłopczycą, którą podejrzewa się o zaburzenia odżywiania. Wokalistkę spokojnie można nazwać królową metamorfoz! Jak się zmieniała?

Polecamy też: „Chy­ba prze­sta­łam się bać”. Pani profesor od rock'n'rolla, Agnieszka Chylińska kończy 41 lat

Metamorfoza stylu Agnieszki Chylińskiej

Na początku swojej drogi, gdy była jeszcze członkinią zespołu O.N.A., jej styl był wyjątkowo niedbały. Wtedy kochała czarny kolor i ciężkie buty oraz mocny makijaż. Pokazywała się w spodniach i luźnych koszulach, wyglądając jak prawdziwa rockmanka. Wszystko zmieniło się w 2009 roku. To wtedy wydała swoją pierwszą popową płytę „Modern rocking” ze znanym hitem „Nie mogę Cię zapomnieć” i zaczęła być jurorką w show „Mam Talent”. Fani byli zszokowani jej nowym wcieleniem - piosenkarka luźne bluzy i czarne ramoneski zamieniła na szpilki i kolorowe sukienki. Zaczęła odsłaniać nogi i podkreślać swoje kobiece kształty.

Późniejszym zaskakującym posunięciem była zmiana koloru włosów na blond, co nastąpiło w 2012 roku. Wkrótce potem je ścięła, ale jej styl nadal pozostawał niezwykle dziewczęcy. W międzyczasie Agnieszka sporo schudła. Gdy w 2016 roku wydała album „Forever Child” nastąpiła kolejna zmiana wizerunku - już czarnowłosa wokalistka powróciła do wyrazistych looków, mieszając odrobinę awangardy z chłopięcym buntem i kobiecą delikatnością. 

Polecamy też: Ruszyły castingi do kolejnej edycji Mam Talent! Agnieszka Chylińska po raz kolejny zaskoczyła figurą

Chylińska wytrwale trzymała się outfitów nawiązujących do muzyki punkowej i rockowej, jednak do czasu... Sporo kontrowersji wywołały jej ostatnie stylizacje w programie „Mam Talent”. Wydaje się, że chce powrócić do kobiecego stylu, jednak następuje to dosyć nieudolnie. Obie jej kreacje były nietrafione i zostały skrytykowane przez znawców mody. Okazało się jednak, że jedną z nich wokalistka miała już na sobie w 2015 roku podczas finału „Małych gigantów”...

Zobaczcie, jak zmieniał się styl Agnieszki Chylińskiej! W którymś wcieleniu szczególnie Wam się podobała?

2/11
Copyright @East News
2/11

Agnieszka Chylińska w Opolu w 1996 roku. Nie przywiązywała wówczas większej wagi do wyglądu. Nie lubiła podkreślać swojej sylwetki, za to kochała wszechobecną czerń.

3/11
Copyright @East News
3/11

Zamiłowanie do czerni nie opuszczało jej w kolejnych latach. Zdarzało jej się jednak wprowadzać barwne elementy do stylizacji.

Na zdjęciu w 2005 roku na Gali Piłkarskich Oscarów.

4/11
Copyright @East News
4/11

Tutaj w 2008 roku na prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN. 

5/11
Copyright @East News
5/11

Ta kreacja Agnieszki Chylińskiej na gali Viva Comet 2010 z pewnością jest tą najspektakularniejszą w jej karierze. Wokalistka po raz pierwszy pojawiła się wówczas w sukience, która nie miała ciemnej barwy, a w dodatku przez jaskrawy kolor nie pozostawała niezauważona. 

6/11
Copyright @East News
6/11

Z biegiem czasu wokalistka nauczyła się łączyć różne faktury i kolory. Tutaj podczas castingów do „Mam Talent” w 2014 roku.

7/11
Copyright @East News
7/11

Mimo skrócenia swojej blond fryzury w 2015 roku jej styl nadal pozostawał niezwykle barwny i kobiecy.

8/11
Copyright @East News
8/11

Podczas Sylwestra w 2015 roku po raz pierwszy po dłuższym czasie znów pojawiła się w niezwykle rockowej stylizacji. Zapowiedziało to kolejną metamorfozę. 

9/11
Copyright @East News
9/11

W wyrazistych mocnych lookach pokazywała się jeszcze miesiąc temu. Jednak jej dwie ostatnie stylizacje są zupełnie z innej bajki...

10/11
Copyright @East News
10/11

Podczas „Mam Talent” 4 listopada pojawiła się w sukience w paski z mocną koralową falbanką i niebieskich rajstopach. Kreacja została skrytykowana, ale okazało się, że tę samą miała na sobie na finale „Małych gigantów” w 2015 roku. Wtedy jednak zrezygnowała z mocnych rajstop... Czy nie było lepiej?

11/11
Copyright @East News
11/11

Komplet z ostatniej soboty, 11 listopada, zszokował jej fanów. Nic do siebie nie pasowało i wydawało się, jakby wokalista założyła losowe rzeczy z szafy. Wszystkiego było po prostu za dużo - wyszło tanio i tandetnie.

Wideo

Jaki jest sekret stylu Brigitte Macron?

Polecamy

Top